Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Mindenki elítél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Mindenki elítél, a semmiért. Nagyon rossz így. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. A barátommal múlt hvége előtt szakítottunk, majdnem egy év után. Egy buliban voltunk, ahonnan ő hamar hazament.Amúgy egy faluban lakunk, a buli is falun volt. Majd nem sokkal utána én is hazamentem, mert nélküle már nem volt ugyan az. Mivel elég sokan ellenezték mindig is a kapcsolatunkat, rengeteg rosszakarónk volt. Nagyon gyerekes dolgokkal próbáltak már közénk állni, kitalált történekekkel meg hasonlókkal. A buli honlapjára mindig tesznek fel képeket a partykról. És felkerült rólam egy kép, amikor guggolok a színpad előtt, ahol egy táncos félmeztelenül térdel, és (mondjuk igaz) teljesen félreérhető a kép.De akkor indultam éppen haza, csak szándékoztam pont akkor felvenni a belépőmet a földről.Ezt körbemutogatták mindenkinek a faluban, kortól és nemtől függetlenül, majd elhíresztelték, hogy mekkora kis r.banc vagyok, hogy miután lelép a barátom a táncosgyereket...na mind1 is. A faluban mindenki úgy néz rám azóta mint a véres rongyra, a barátom meg szakított velem. Hiába mondtam neki, nem tudtam meggyőzni az igazamról. Mit csinálnátok a helyemben?
2010. nov. 1. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beköltöznék a városba. Ott nincs ilyen.
2010. nov. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moszuke ***** válasza:

uh bakker... elterjed a hír a faluba... nem tudom tudsz-e ez ellen tenni bármit is:S sajnállak.

muti a képet hadd nevessünk egy jót:)


ezzel neked nem lesz rosszabb, de nekünk lesz egy szép esténk.

2010. nov. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ha nem hisz neked a barátod,akkor nem kár érte. bár ez igy nem igaz,de nyugtataskepp jol hangzik. ha szereted,kuzdjel erte,es gyozd meg hogy neked van igazad es baszogasd amig el nem hiszi,a tobbiek,a falu meg levan szarva.
2010. nov. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én befogadlak!
2010. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A volt barátod egy darab szar. Már bocsi. Többet számít neki az, hogy mit gondol róla a falu, sem mint hogy a barátnőjére hallgasson. Még jobban is jártál, hogy eltakarodott.
2011. nov. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!