Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám kirángatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kirángatni ebből az állapotból?

Figyelt kérdés

Neten ismertem meg egy lengyel srácot, én 25/F vagyok, ő pedig 22/F.


Néha kicsit furán viselkedik, az egyik pillanatban semmi baja, a másikban meg minden is baj. Az elmúlt 2 napban semmire nem reagált, amikor hívtam, nem vette fel. Mire mondta, hogy ne haragudjak érte, csak még mielőtt megismert engem, konkrétan pénzért lefeküdt más srácokkal és volt valami csávó, aki bedrogozta és semmire nem emlékszik, ami utána történt, csak annyit érzett, hogy fájt mindene, nem tudná pontosan megmondani, mit csinált vele. Azóta ennek a hatása alatt áll, emiatt néha szüksége van egy kis időre egyedül. Kérdeztem, hogy jár-e pszichológushoz, mondta, hogy igen, de nem használ túl sokat. Amikor meg én próbálok vele beszélni erről a témáról, mindig inkább terel, hiába próbálok neki segíteni valahogy, elutasító.


júl. 26. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén.
júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos, hogy ismeretlenül is segíteni szeretnél a “barátodon”, de egyrészt ezt ő nem akarja, másrészt pedig ez nem a te dolgod, főleg ismeretlenül.
júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annak tudsz segíteni, aki kéri, szerintem hagyd. Aki akar tőled valamit, keresni fog!
júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te nem vagy benne meg nem is tartozol bele az életébe. Te csak vmi online ai
júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!