Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kíván engem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíván engem a feleségem?

Figyelt kérdés

Benne vagyunk a korban már, én 69 esztendős vagyok, a feleségem 64, és már 20 éve, hogy megszűnt számunkra a szex.

Egyáltalán nem kíván, hallani nem akar erről.

Pedig én úgy szeretem még mindig, gyönyörű szép asszony és kívánom nagyon, de nem hajlandó velem együtt huncutkodni, élvezkedni.

Mivel tudnám egy kicsit visszarepíteni a szép időkre, amikor még együtt szórakoztunk az ágyban? Mivel tudnám rávenni?

69 esztendős vagyok, de koromhoz képest jól tartom magam, és Ő is!

Bármilyen jó, bevált tippeket elfogadok, meghallgatok!



júl. 26. 02:17
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Évtizedek óta házas vagy és fogalmad sincs, hogyan kell felkelteni egy nő szexuális vágyát?
júl. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hallani se akar a szexről, ő ezt már nem élvezi azt mondja.

Ideges lesz, ha erről beszélünk.

Egyáltalán nem akar szexelni, még csak kiverni sem.

júl. 26. 03:50
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
20 év rengeteg idő. Ha eddig nem kívánta, akkor szerintem már nem sok esély van, hogy újra legyen köztetek valami. Én azon csodálkozok, hogy lehet így egymás mellett élni? Nagyon sajnállak.
júl. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen nem tudsz már itt mit tenni sajnos.

20 évig nem volt probléma, de most hirtelen az?

Leirtad, hogy mi a véleménye erről, innentől, ha felhozod neki csak meg jobban felidegesítette majd. Vagy maradsz vele és elfogadod a helyzetet vagy pedig elvalsz és keresel olyat, aki ennyi idősen is aktív szexuális életet élne.

júl. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Az itteni tinifiúk majd megmondják a tutit mit kell csinálni 🤣🤣🤣🤣🤣
júl. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez valószínűleg nem fog tetszeni amit írok, és nincs bennem semmi rosszindulat, de ha 20 éve nem akarja, akkor valószínűleg már előtte sem volt túl élvezetes vagy érdekfeszítő számára a szex veled, ha utána már nem is akarza többet. Ezt akkor kellett volna megoldani, amikor elkezdett romlani a szexuális élet.
júl. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Én nőként irom, hogy tényleg nem értem miért írja szinte mindenki, hogy a ffi szar az ágyban ha a nő nem akar szexelni már.

A nő akkor sem akar szexelni, ha már nincs meg az a vonzalom- szeretet, ami korábban. Saját tapasztalat. Volt olyan kapcsolatom, ahol jó ha évi 2x volt szex, mert már nem tudtam felnézni se rá, nem szerettem, úgy meg nem megy.

Most meg a heti 3 is kevés. Imádom a párom, mindent megtesz, hogy felnézzek rá, maximálisan jól működünk minden téren.

Az hogy nincs stex, az már vminek az okozata, nem egyik napról a másikra megy és nem az ágyban kezdődnek a gondok, ez biztos.

júl. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7: "nem értem miért írja szinte mindenki, hogy a ffi szar az ágyban ha a nő nem akar szexelni már"

EGY válaszóló SE írta ez!!! XD

júl. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem a klimax is lehet az oka(gondolom már vagy jó pár éve túl van rajta).Hiszen hormonálisan felborul a szervezet és a vágy csökkenése is köztük van.Ez is lehet a háttérben.
júl. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!