Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felhívjam, vagy hagyjam a fenébe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívjam, vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, 1 évet jártunk, de szakítottunk a távolság miatt :s Úgy volt holnap tali, írtam neki 2 sms-t, és nem válaszolt. Szerintetek felhívjam? Azért akartunk (mind2en) találkozni, hogy megbeszéljük a kapcsolatunkat, lenne-e értelme folytatni, vagy legyen vége végleg...Szerintetek felhívjam? Mi lehet az oka, hogy nem válaszolt?
2010. nov. 1. 12:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát most még nem nagyon tértem arra a témára, hogy felhívjam-e a fiút, egyelőre csak sorolom neki azokat a dolgokat, amik a telefonálás ellen/mellett szólnak. De amúgy anyum is azt akarja, hogy felhívjam, mert tegnap reggel óta semmit nem aludtam, és kezdek nagyon kimerülni...
2010. nov. 1. 13:34
 12/18 anonim ***** válasza:

Első kapcsolatod volt?

Csak ugy megjegyzem, hogy én 2 hete szenvedek már :D

Önbizalmam 0 lett, tiszta idegroncs lettem szinte, semmihez nincs kedvem, semminek nem látom értelmét,próbáltam új barátot keresni, hátha ugy könnyebb feldolgoznom,nem társat csak barátot,de rájöttem ez nekem nem megy...

Hívd fel és lehet megnyugtat mert egyéb dolga volt ami közbe jött, esetleg rokonok mentek hozzájuk,mivel halottak napja van...

Hívd már fel végre légyszives,megnyugszol hidd el és nem idegeled magad feleslegesen,mert így csak kombinálsz mit miért tesz,és lehet nem is fedi az igazságot!

2010. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem első kapcsolatom volt, hanem a harmadik. Az előző kettőnél én voltam a szakító fél. Most anyám rámparancsolt, hogy feküdjek le aludni, szóval kénytelen leszek felhívni kb. 10 percen belül. Utána leírom gyorsan, hogy mi volt. Vagy mi nem volt :s
2010. nov. 1. 14:03
 14/18 anonim ***** válasza:
Várom :)
2010. nov. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hívtam 2x, sztem le van némítva, mert nem veszi fel, és kicsörgött. Nemtom már micsináljak :s amíg nem tudom mi van, nem tudok elaludni. Ideges vagyok már nagyon. Nem akarom sokszor 1más után hívogatni :s
2010. nov. 1. 14:15
 16/18 anonim ***** válasza:

Óóó ez nem jó ha nem vette fel 2x sem,szerintem hagyd, ha csak le volt némítva keressen most már Ő , te meg tettél mindent amit lehetett,és mentetted volna a kapcsolatot.

Sajnálom ,légy erős.

Nekem 1x nem vette fel onnantól tudtam nem íhvom többet, mivel nem is jelzett vissza később sem.

"Ne töltsd az idődet olyannal,aki nem tart Téged érdemesnek arra ,hogy veled töltse"

nem fogsz tudni aludni,de neked most olyan valaki kell akinek a vállán kisírhatod magad,és panaszkodhatsz.ne nyeld le ami bánt ,add ki magadból.

Mindegy kinek egy tök idegennek is kisírhatod magad, de ugy jobb lesz.HIDD EL!!!!

2010. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Felvette :d Beszéltem is vele, sírt szegény megint. :/ Azt mondja, az anyukája nem engedi h. menjek, mindjárt azzal kapcsolatban fogok feltenni 1 kérdést, valószínűleg te majd "megismered" a kérdést. Ha elolvasod, akkor bővebben érteni fogsz mindent, most így kommentbe nem akarom leírni.
2010. nov. 1. 14:51
 18/18 A kérdező kommentje:
Nemsokára főoldalon lesz Családi kapcsolatok témakörben, ha érdekel, olvasd el. :)
2010. nov. 1. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!