Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felhívjam, vagy hagyjam a fenébe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívjam, vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, 1 évet jártunk, de szakítottunk a távolság miatt :s Úgy volt holnap tali, írtam neki 2 sms-t, és nem válaszolt. Szerintetek felhívjam? Azért akartunk (mind2en) találkozni, hogy megbeszéljük a kapcsolatunkat, lenne-e értelme folytatni, vagy legyen vége végleg...Szerintetek felhívjam? Mi lehet az oka, hogy nem válaszolt?
2010. nov. 1. 12:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

ha csak írtál neki, akkor biztos vagy benne hogy a telefonja be van kapcsolva?

hívd fel, ha nem veszi fel, hagyd örökre...

2010. nov. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De olyan nehéz, amúgy meg nemtom. Samsung Shark telón van olyan beállítás, hogy csak az sms beérkezésére nem ad hangot? Mert sms-ekre amúgy nem nagyon szokott válaszolni, de ha hívom, felveszi. Most mit csináljak? Tiszta ideges vagyok már, hogy miért nem képes válaszolni...
2010. nov. 1. 12:10
 3/18 anonim ***** válasza:

Persze,hogy van olyan hogy sms-re nem ad hangot az minden telóban van szerintem.

De hívd már fel még mielőtt összeesel, és ird meg hogy felvette -e !!!!!!!!!!!!!!

2010. nov. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem minden telefonnál belehet állítani, hogy ne legyen sms hang... Én is így használom, mert volt egy idő amikor zavart, hogy rengetegszer szólt...

Viszont, ha megbeszéltétek konkrétan, hogy találkoztok, akkor csak kellett volna neki is jelentkezni emiatt nem?

De lehetett bármi, találgatni nem érdemes, hívd fel és beszéld meg vele, ezután legalább nem őrlődsz!

2010. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Jó, akkor megpróbálom. De lehet közben kb. elhányom magam, mert anyám most tukmált belém némi kaját, és gyomorgörcsöm van. :s
2010. nov. 1. 12:25
 6/18 anonim ***** válasza:

Tudom, én fogytam is szakitás után :D

De próbáld meg és irj.

2010. nov. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Amúgy az a vicces nagyon, hogy nem merem felhívni. :d Szóval félek h. azt mondja, hogy ne találkozzunk...Ettől félek a legjobban, h. 1 év után csak 1 smsben szakít végül...[mert úgy szakított, vagyis úgy akart] Jó lenne 1x utoljára találkozni. :/ Nem merem felhívni. Inkább nem akarom tudni, h. mivan...
2010. nov. 1. 12:42
 8/18 anonim ***** válasza:

na állj a sarkadra ,most komolyan azt akarod hogy hülyének nézzen?

ha nem akar találkozni ,és gyáva akkor tegye meg egy SMS-el.

Én sem akartam hogy vége legyen,inkább ráhagytam ,de erőt vettem és tudni akartam az igazat.Így napokig szenvedni fogsz és reménykedsz ,hogy mégsem gondolta komolyan.

ne akard hogy kiabáljak hívd fel végre,mert gépen keresztül átnyulok és felhívom én.

2010. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Már 3 hete, hogy szakítottunk. Szombaton találkoztunk vna, de beteg lettem, így nem lehetett. :/ Most meg félek tőle...Amúgy éppen most ecsetelem anyámnak, hogy szerintem valaki befolyásolja, és van is tippem, hogy ki. De nem akarok meggyanúsítani senkit. Ártatlan feltevés...
2010. nov. 1. 13:12
 10/18 anonim ***** válasza:
KÉrj anyudtól tanácsot,én is megszoktam beszélni az ilyen dolgokat...Ő tudja mi a megoldás,és ha ezt mondja hagyd akkor fogadj szót neki, ő jobban látja,minket elvakít a szerelem....
2010. nov. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!