Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitottam a barátommal. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a barátommal. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal mert már nem szerettem 11 hónapig voltunk együtt de már az utolsó 2 hónapba nem szerettem. De vele voltam hogy háta még is sikerül vissza szeretnem. és szakítás után összejöttem egy sárccal de titokba hogy a volt barátomnak ez ne essen még rosszabbúl. és elkezdett hiányozni a volt barátom nem tudom h sajnálatból vagy megszokásból de hiányzik. Mit csináljak?
2010. nov. 1. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem ha már nem szeretted, akkor csak szimplán megszktad, hogy együtt vagyto. 11hónap hosszú idő:)

de ezt neked kell tudnod:D

2010. nov. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Két hónapig próbáltál újra beleszeretni de nem sikerült. Miből gondolod, hogy ez megváltozott?

Gondolom tudod milyen érzés valakit szeretni. Ebből jön az is, hogyha most szeretnéd, azt tudnád és nem itt kérdeznéd meg...

2010. nov. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokszor sajnos akkor érzékeljük h mennyire szeretünk vkit, ha közel vagyunk az elveszítéséhez.

Szerintem próbáld meg átgondolni az érzéseid. Szánj pár napot magadra, mikor nem programozol bnőiddel, nem bulizgatsz,hanem csak magaddal foglalkozol.

Érezni fogod, h tényleg hiányzik-e a volt barátod, vagy csak a megszokottság hiánya ami űrt hagy.


Fontos, hogy csak akkor kezdeményezz újra, ha elég biztos vagy az érzéseidben, hiszen egyszer már ejtetted szegény fiút, nem érdemli meg, hogy másodszorra is fájdalmat okozz neki.


Remélem jól döntesz majd!

2010. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem gondold át az egészet,és ha úgy érzed,hogy hiányzik a barátod,és tudnád úgy szeretni,mint azelőtt,és a barátodnál is kölcsönös lenne ez,akkor,de csak akkor. Próbáljátok újra :)
2010. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se kezd újra a régi baráttal. Írtad hogy már nem szeretted. Amit most érzel, az csak a hiánya, hogy nincs melletted, mert azért 11 hónap mégis ottvan. Ha összejössz egy olyan sráccal, akit tényleg szeretsz, és ő is szeret téged, akkor nem fog hiányozni a volt barát. De ha te mégis a volt barát mellett döntessz, akkor később megbánhatod, ugyanis az újbóli fellángolás hamar elmúlik, és ismét ott leszel, hogy már nem szereted. Ezzel pedig az új barátodat bántanád meg. Hidd el ezeket tapasztalatból mondom. 24/L
2010. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!