Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom? Mit tennél, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom? Mit tennél, ha ilyen barátod lenne? Amit mond?

Figyelt kérdés

Ha egy srác mindig igyekszik a barátnője kedvében járni,megvesz neki mindent,amit csak szeretne a csaj.(Itt nem arra kell gondolni,hogy a csaj követelőzik,hanem ha spotán említ vmit.) A fiú minél több időt szeretne a lánnyal tölteni,mindig ő hívja a csajt,ő keresi,ő megy hozzá többet...képes több km-ert gyalogolni érte ha kell.

A csaj elkövetett egy nagy hibát,a fiú lelkébe gázolt,de annak ellenére is kérte a lányt,hogy ne hagyja el,maradjanak együtt. A fiú még ha fiatalok is,de megkérte a lány kezét,vele tervezi a életét,a közös jövőt.

Viszont a baklövés óta kevésbé bízik a csajban,a csajnak bizonyítania kell,de a fiú állítja,hogy szereti a lányt nagyon.

Rengeteg szakításon túlestek már,amik 1napnál sohasem tartottak tovább,de inkább pár órásak voltak csak.

19hónapja vannak együtt.

Most nem kap a lány semmit,és nem hívja a pasi,és ezt csakis azért van,mert a fiú most nem áll úgy anyagilag. De ugyanúgy jár a lányhoz,amikor tudnak együtt vannak.

Elmondta a lánynak,hogy nem akarja elveszíteni,de meg kell értenie,hogy nem könnyű a tettének elfelejtése.

A fent leírtak alapján arra lennék kíváncsi,hogy a fiúról elmondható-e,hogy szerelmes a lányba most?...és az volt-e azelőtt,mielőtt a lány elkövette azt a bizonyos hibát.

Ez még szerelemnek mondható?

Ja és a fiú kiakad,ha a csaj úgy válaszol arra a kérdésére,hogy szerelmes-e még,hogy már nem annyira,vagy nem.

Ő nem otthon lakik már,és sajnos nem biztos,hogy suli után itt el tudna helyezkedni,vagyis találna munkát.

Ezért azt mondta,hogy ha továbbra is sokat vitázunk,akkor nyáron suli után elköltözik innen,mert ugyis szakítanánk és néélkülem nincs értelme itt maradnia.

Viszont ha nem lesz ennyi vita akkor természetesen megvár,és együtt fogunk elmenni.

Mondta,hogy ehhez csak annyi kell,hogy figyeljünk egymásra és törődjünk egymással. Mondta,hogy ő szívesen itt maradna,csak lenne majd munkája,és hogy nem akar itt hagyni.

Amúgy,ha ígér nekem valamit,azt mindig betartja. Most is abban maradtunk,hogy rendben,nem megy sehova,megvár és majd később együtt lépünk vmerre.

Azok alapján amit leírtam elhinnétek neki,amit mondott?


Azóta amúgy volt róla szó megint,és akkor azt mondta,hogy ennél messzebb nem lesz tőlem,mint most van (10-12km) és biztosra mondja,hogy nem hagy itt. De számítanunk kell arra is,hogy így nehéz 2évünk lesz.


Kezdek ebbe beleőrülni,mert sokat jár ezen az eszem és nagyon félek,hogy mégis elmegy.


2010. nov. 1. 09:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

szóval te vagy a lány... berúgtál rendesen megcsaltad.. csókkal vagy lefeküdtél valakivel és még a fiút okolod mert nem ugyan olyan ??? és még kérdőre vonod szeret -e ?

lényegébe erről van szó nemde?

2010. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Szóval megcsaltad, megmondtad neki, hogy nem szereted és azon agyalsz, hogy ő szeret-e?Te nem vagy egy kicsit skizofrén rib.nc?Már ne is haragudj.
2010. nov. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

A baklövésed ellenére is veled van, naná hogy szeret.

Tudod sokan 2 kezüket összetennék, ha a barátjuk ennyit törödne velük ,mint Te veled.Tégy meg mindent hogy újra bizzon benned,és ne engedd el mert jöhet ettől sokkal rosszabb is.

Sok boldogságot nektek.,de ha már tényleg nem ugy szereted vagy nem annyira, akkor gondold meg a nehéz szakítást,mert csak szenvedni fogsz egy idő után többet ,mint ha egyedül lennél...

2010. nov. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ez a megcsalás nem csak egy estéről akart szólni...választás elé voltam állítva,mert nem egy egyéjszakásról volt szó.

Erről,hogy én őt megcsaltam nem tud,csak sejti.


Leginkább arra vagyok kíváncsi,hogy mennyire hinnétek el neki,hogy ő tartja a szavát,azzal kapcsolatban,amit a végére írtam.

És hogy valóban szeret-e,vagy csak megszokás neki...mert volt tegnap épp szó esett arról is,hogy mindig ugyanazt csináljuk,hétvégenként...

Mondta,hogy szeret hozzám jönni,meg minél többet találkozni,mert velem lehet,meg stb. De nem tudom...fura volt.

2010. nov. 1. 09:48
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
ahha szóval volt egy másik pasi barát aki kezelgette a muffod mikor a barátod nem volt veled.. éveken keresztül ?
2010. nov. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én látatlanba is k.rvára utállak téged. Te felfogod, hogy megcsaltad és nem mondtad el neki, majd te meg kérdőre vonod?Normális vagy te? Mert szerintem kezeltetni kéne téged.Hagyd el szegény srácot.Lesz neki pár rossz hónap, de talán egy olyan lánnyal fog összejönni, aki szereti.

Ja és látszik rajtad, hogy csak azért vagy vele, hogy elmenj a faludból, meg vegyen neked dolgokat.

2. voltam

2010. nov. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Na azért ne essünk túlzásokba.

Egyáltalán nem feküdtem le azzal a másikkal. A mostani barátmonon kívül soha nem feküdtem le senkivel.

Ez a hosszabb idő kb. 1hónap volt,mialatt találkoztunk kb. 6x,de akkor sem kettesben voltunk. Meg beszéltünk telefonon,de semmi több. Beismerem,hogy csók az volt,de tovább nem akartam menni.

Én csak vele szeretnék később összeköltözni,nem mással. Erre viszont úgy van esély,ha együtt megyünk el.

Mostanában pedig nem kapok tőle ajándékot,mégis jól megvagyunk,észre sem veszem.

Nem vagyok pénzéhes.

2010. nov. 1. 09:59
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

dede pénzéhes vagy.. ha nem lennél nem mondtad volna hogy nem kapsz ajándékot meg stb.. sőt még meg is csaltad.. grat..

és akkor még a lányok sírnak h nincs rendes fiú..

2010. nov. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

aha értem,szóval az,hogy hónapok óta én etetem,én adok neki kaját,hogy vigyen haza az nem jelent semmit.

Az se jelent semmit,hogy én oldottam meg azt is,hogy ott maradhasson,ahol most van...

Nem egy szent ő se,azért van amikor elég rendesen a lelkemben gázol ő is.

A kapcsolatunk elején ő is előszeretettel hívta fel a volt csaját,akivel mindössze egy hétig kavart,hogy mi van vele...de az semmi ugye?


És akkr válaszolnátok végre,arra,hogy szerintetek valóban megvár? vagy esetleg átverés.

2010. nov. 1. 10:11
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

megcsaltad..

szerintem .igen.. ha nem..

neked is kijár az amit neki adtál.

2010. nov. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!