Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mitcsinál, mitakar?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mitcsinál, mitakar? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Őő. Na szóval. Van egy srác, akit már régóta ismerek, de sokkal idősebb nálam, és mivel már nagykorú (énis mindjáárt xD) néha becsiccsent. Ilyenkor viszont olyanokat mond, mint pl. h szép a mosolyom, meg h mosolyogjak többet, mert szereti (:D) meg h nagyon bír, múltkor meg leste a seggem... -_- meg egy buliban már tajtrészegen csak nekem hozott üdítőt, a többieket meg se kérdezte és amikor nem épp ivott csak velem foglalkozott.. És ha józan, akkor is becézget, segít nekem mindenben, szeret velem beszélgetni, meg mondja ilyenkor is h nagyon bír meg h szép vok, ilyesmik, bókol mint állat :).. no, kéremszépen, ez mit a faszomat akar? :DD
2010. nov. 1. 02:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
megkefélni!
2010. nov. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Drága hölgyem.

Lány létedre miért beszélsz ilyen kib@szott csúnyán?

2010. nov. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fa..ra húzni, telibevágni, üríteni
2010. nov. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
őő. köszönömszépen. xD csak mert eleinte nem volt ennyire izé, de amúgy most is van csaja, de azért még csinálja az ilyeneket, meg az olyan szinten nője, h dugópajtások... :S és már rengeteg csaja volt meg áá.. csak először olyan volt mintha jópofizna, aztán meg már tudjuk... xP || háát, nemtudom miért beszélek ilyen csúnyán... talán mert van 1 kocsmánk, tele alkoholistával, lehet onnan vannak? :) téll. amikor leste a seggem akk rekeszeket pakoltam, és mire rájöttem h a gatyám is csúszik, már hárman bambulták o.o"
2010. nov. 1. 03:47
 5/8 anonim ***** válasza:
van 1 olyan érzésem, te leszel a következő "dugópajtása". sztem felejtsd el.
2010. nov. 1. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Erőszakold meg azt a srácot, aztán majd megbeszéled vele.
2010. nov. 1. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az utolsóval egyetértek!
2010. nov. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én is úgy gondolom h csak dugópajtása lennék, ezért nem is akarok vele semmit, meg amúgy se.. :\
2010. nov. 1. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!