Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyunk már együtt de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyunk már együtt de tudom, hogy szeret. Várjak vagy próbáljak meg mást keresni?

Figyelt kérdés
Barátom 1 hónapja szakított velem. Én nagyon szeretem őt és szeretném vissza kapni. Azt mondta, hogy ő nem akar most senkit, meg hogy össze van zavarodva és nem találja a helyét. Anyuja mondta nekem, hogy még mindig szeret de a horószkópjában is benne van hogy most nem tudja mit akar. Mit tegyek most? Várjam ki hogy eldöncse hogy mit akar vagy hagyam ott végleg? Nagyon-nagyon szeretem!! Kérlek segítsetek!
2009. jan. 6. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha úgyérzed "nem tudnál nélküle éni" akkor várj, de ne akaszkodj rá. A horoszkópra nem hinném hogy érdemes hagyatkozni^^
2009. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Ha megadnád a korodat/korát, akkor egyszerűbb lenne.:)

Ha még fiatal vagy, akkor ne várj rá. Ha Ő dobott Téged, akkor annak megvolt az oka...szerintem.

2009. jan. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ő 19 én 15
2009. jan. 6. 17:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha annyira nagyon nagyon szereted, akkor ne hagyd ott, ugy értem várj rá, mert ha az anyuja is azt mondta, hogy szeret..háát, Ő azért csak tudja, hogy mi a helyzet a fiával. Csak most ahogy Te is írtad, össze van zavarodva, nem tudja mit akar, csak azt tudja, hogy szeret, érdekes helyzet ez, de szerintem várj rá. :)
2009. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát a kor... "Ő 19, Te 15"...szerintem próbálj ki más fiúkat is!;) Ez nagyon szép kor, és ilyenkor lehetsz igazán csaj.:D
2009. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat;)
2009. jan. 9. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!