Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Mindenki azt mondja, hogy összeillenénk, mivel mind2-en okosak vagyunk, de nem gyíkok. :D Nagyon kedves, amikor még alsósok voltunk állandóan csúfoltam tőlem kapta a gúnynevét :D Régen 1 éve tetszett a barátnőmnek, de azóta a barátnőmnek van barátja. Amikor tetszett a barátnőmnek azt mondta a tanár nekünk, hogy a fiúnak sose kellene a barátnőm, mivel: elég dilis, nagyon buta és olyan szokásai vannak. Tehát ebből láttam, hogy ez a fiú kicsit magasra tette a mércét, eddig nem is volt barátnője. (nem csodálom) Nagyon helyes és nagyon kedves is, sose nem genyózik senkivel. Kicsit szégyenlős is, bejelöltem őt egy közösségi oldalon még régebben amikor nem tetszett, igazából azért jelöltem be mert le voltam maradva matekból és gondoltam megkérdezek valamit, de aztán nem kérdeztem ( hiányoztam azért maradtam le). Nem vagyunk osztálytársak, évfolyam társak vagyunk. Egyszer bele akadt a táskám az övébe :D Ma pedig amikor egyikőnk se figyelt és egymásnak mentünk, elég kínosan éreztem magam, ő megállt és csak nézett én meg gyorsan tovább mentem. Olyan aranyos, szerintetek csináljak valamit? Ja és amikor elmegyek mellette látom, hogy néz, annyira aranyos. Eddig csak a hülyéket néztem ki, most végre egy normális srác is megtetszett, aminek örülök, tehát nem akarom el szúrni. Mi legyen?
2010. okt. 31. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
most mi akérdés?járjár vele! ezt akrod kérdezni?hoyg járjatok ?
2010. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hanem, hogy tetszek-e neki?
2010. okt. 31. 19:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Fát a tüzre
2010. okt. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Esetleg valami normális választ?
2010. nov. 1. 11:48
 5/6 anonim ***** válasza:
hát kérdezd meg. v célozgas rá.
2010. nov. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, hagyd a fenébe.
2010. nov. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!