Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar velem lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem lenni akkor is? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

A barátommal már régóta együtt vagyunk! Voltunk már egyszer bulizni együtt, de nekem az hely nem nagyon tetszett! És azóta a barátom "elkönyvelte",hogy nem szeretek bulizni és nem is lehet velem!


De én szeretek bulizni de neki hiába mondom, azt mondta hogy ő nem tudja elhinn!


Mit tegyek, hogy magyarázzam el neki!

Nem szeretném ha egyedül járna bulini!


Kérlek segítsetek!


Előre is köszi a válaszokat!


2010. okt. 31. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is voltam így anno volt barátnőmmel!

Az volt az igazság, hogy én nem is éreztem magam jól, szinte egy buliban sem, mert soha nem engedhettem el magam úgy ahogy szerettem volna, csak olyankor mikor ő nem volt ott!Lehet, hogy itt is ez van!

21/f

2010. okt. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért baj az, ha néha külön megy bulizni? Mi is járunk el külön és együtt is. Ha mindig együtt mennénk szórakozni, egy idő után ráunnánk egymásra, mert semmilyen külön élmény nem érne minket.

Miért nem akarod, hogy egyedül menjen? (nem mindig, néha)

2010. okt. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáljatok ki más szórakozóhelyeket, vagy ha lehetőség van rá, akkor házibuli..
2010. okt. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!