Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megossza másokkal a beszélgetéseinket?

Figyelt kérdés

A párommal a munkahelyen jöttünk össze, én vezető pozícióban vagyok.


Most derült ki, hogy az összeveszéseinket, a durvákat is megmutatja a beosztottjaimnak és velük beszélget a problémákról.


El sem tudtam képzelni, hogy lehet ilyen, de rosszindulatú pletykákat hallottam és nagy nehezen kihúztam az igazat a páromból.


Kontrollmániásnak, paranoidnak tartanak, hogy csalom és egyebek.


Erre csak azt mondta, hogy megosztotta velük a problémáinkat, mert úgy érezte máshogy nem bír megbírkózni ezekkel.


Konkrétan mutatja, hogy mit írok neki ha “rossz” érzése van. Persze én ezekről az érzésekről semmit sem tudok, úgy néz ki, mintha a semmin tragédiázna.


júl. 10. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem a beszélgetéseitek megosztásával van a gond, azt rengetegen megteszik amúgy is. Csak ugye egy munkahelyen dolgoztok, na ez a nem mindegy. Ha egyikőtöknél sincs tervben a munkahely váltás belátható időn belül, akkor jobb ha véget vetsz ennek a dolognak.
júl. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Már ott kezdődik a probléma, hogy összejöttél egy beosztottal, ilyet egy felelősségteljes vezető nem csinál. De ráadásul még rosszul is választottál, egy komolytalan, idiótát.
júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

"Nem a beszélgetéseitek megosztásával van a gond, azt rengetegen megteszik amúgy is"


Ez egy agyament gondolat. Soha nem volt normális és nem is lesz az, hogy valaki a párkapcsolatán belüli problémákat továbbítja valakinek, akinek semmi köze a kapcsolathoz. Rettentő éretlennek kell lenni ahhoz, hogy valaki a párja üzeneteit megmutassa másoknak és kivesézze a saját párkapcsolati problémáit. A párjával szemben iszonyú aljas húzás.

júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

#3

Vannak igazi barátaid? Volt már, hogy probléma adódott a párkapcsolatukban? Kikérte a tanácsodat? Innentől tök mindegy, hogy küldi-e a beszélgetést vagy nem.

Nyilván nagyon nem mindegy, hogy élőben közvetíti-e a beszélgetését valaki a párjával, vagy csak ilyen esetben, de én még sose basztam le senkit azért, mert elküldte a beszélgetést a párjával és tanácsot kért tőlem. Bizalmasan kezeltem, azért vagyunk barátok.

júl. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Suksükölős vezető, aki a beosztottjával van kapcsolatban.

Popkornt ide!

júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemhiába mondják, hogy ne szarj ott ahol eszel.
júl. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#4 Itt nem barátokról, hanem munkatársakról van szó, ami marhára nem ugyanaz! Konkrétan mindenkivel kibeszéli a párját, aki egyben a felettesük.


És nem, továbbra sem tartom normálisnak, hogy amiket a párom mond nekem mérgében, azokat elmesélem bárkinek is, lejáratva őt ezzel. Te úgy gondolod, én így.

júl. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Megértem, hogy a vezető-beosztott kapcsolat lehet problémás.


A kérdés viszont a viselkedésre, nem pedig az ilyen kapcsolat elfogadottságára irányult.


Nem én vagyok az egyetlen, aki vezető-beosztott kapcsolatban él. És nem is az egyetlen, akinek a kapcsolatában nem stimmel valami.

júl. 10. 16:23
 9/12 anonim ***** válasza:

#8

A kettő összefügg. Az emberek általában szeretnek jóban lenni a munkatársaikkal, sokszor barátságok is kialakulnak munkahelyen. Mivel azért minimum napi 8 órát tölt velük és te is ott dolgozol, elkerülhetetlen, hogy ne legyen téma a kapcsolatotok. Nem mondom, hogy tök jó a nő viselkedése, de rengeteg csinálja ezt. Csak ugye amíg nem egy helyen dolgoztok,nem feltétlen tudsz róla. :D

júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem én vagyok az egyetlen, aki vezető-beosztott kapcsolatban él. És nem is az egyetlen, akinek a kapcsolatában nem stimmel valami."


Na de a te kapcsolatod nem működik mert téged ekéz a munkatársaknak! Lenézett téged!


"Mit tegyek, ha megossza másokkal a beszélgetéseinket?"


Dobd ki a munkahelyről és szakíts!

júl. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!