Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A múlt csak engem zavar ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A múlt csak engem zavar ennyire?

Figyelt kérdés
18/F vagyok bnőm 19 4 hónapja járunk minden ok eddig de, szinte minden héten derülnek ki emberek a múltjából mert ő nagy bulizós típus hogy mennyi emberrel smárolt discoba és azzal jön h az összes mai lány így csinálja, ésakko mondom neki h hogy így bemegy a discoba és vki megettszik éscsak úgy csók avgy mi? aszongya igen így, és már 1 tucatnyi embert tudok akivel csak így smárolt hát én vagyok iylen hülye h ez zavar? sztetek ez komly dolog egy 19 évesnek h ez neki a bulizás?
2010. okt. 31. 18:06
 1/6 A kérdező kommentje:

nekem nem lenne gesztusom 1 ismeretlen szájába beletennia ynelvem aza helyzet

kitudja mit evett vagy melyik foga rohad...

2010. okt. 31. 18:07
 2/6 DJ_Whiteman ***** válasza:

Hidd el igaza van...

Ez megy a diszkókban:)

De ez egy ilyen fiatalkori időszak, amiből a legtöbben kinőnek, szóval nem kell aggódni. Ha meg ez a csajnak a múltja akkor meg valószínű, hogy már "kiélte" magát ilyen téren, és komolyabb dolgokra öszpontosít.

2010. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
úgy látszik, neki ez a bulizás. nekem nem ez a hobbim, hogy mindenkit lesmárolok egy buliban, aki jófej, de nézd, a múltat kitörölni nem lehet, nemigaz? :)
2010. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is "mai lány" vagyok (20 éves), de sosem csináltam így, csak hogy kapj egy ellenpéldát... :) SOHA nem gabalyodtam össze senkivel buliban és nem is tenném...!!! Én nem leszek egy a sok közül, akivel smárol egy srác, aztán félreteszi...

Engem is zavarna, ha kiderülne hogy az emberiség egyetlen élőlénye én vagyok, akivel még nem csinált semmit az a bizonyos emberke, helyesbítve már én sem...

2010. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Ne foglalkozz semmivel, próbáld élvezni az életet, és ne legyél ilyen finnyás!

21/f

2010. okt. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy a barátnőd csak smárolt azokkal a csókákkal. Az én barátnőm sajnos ilyen idős korára már, ha nem is egy tucat, de kb 5-6 faszin túl volt. Nem csak csók téren:(

Smárolások számáról nem is beszélve.

2010. nov. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!