Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális h ritkábban látom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális h ritkábban látom, kevesebbet találkozunk miatt elmulnak az erzelmeim? Nem a hiányt erősíti bennem hanem elveszi a Kedvem?

Figyelt kérdés
Nálam a távolság az elszakadás mindig valahogy kioli az érzéseim. 2 x jártam így hogy nagy szerelem stb aztán vagy távkapcsolat vagy sok meló miatt h ritkán láttam a párom kezdtem elhidegulni. Mikor 1 héten 1 x talalkozom vele vagy2 hetente 1 x holott eddig mindennap. Kezd olyan lenni mintha 1 idegen lenne. Már beszélgetni sincs kedvem vele mert maga a tudat h minek olyan mintha nem lenne. Szóval nálam nem azt erősíti fel hanem elhidegulok elveszi a kedvem

júl. 9. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Valahol az.

Nálam is így végződött.


Eleinte heti 1-2x is elég volt, odáig voltam érte, nagyon megszerettem, túlzottan is.

De kb. 6 hónappal később már nem volt elég, már túlgondoltam mindent, hogy mikor miért nem ér rá, miért nem szól, miért nem beszélni...volt amikor az egészsége miatt aggódtam, volt h a testi épségéért amikor bizonyos bulikba mentek...


Szerencsére soha nem volt semmi baja.


De az idegrendszeremet hazavágta. Aztán már egyre kevésbé érdekelt. És egyre és egyre kevésbé...

júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális ha nem vagy igazán szerelmes...
júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor nincs szerelem/szeretet...

Egyszerűen csak a hormonjaitok reagáltak személyesen, testi vonzalom.


Rengetegen nem tudják személyes talikon külön kezelni a hormonok általi "döntéseket" és a tényleges tudatos döntéseket.

júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a normalis! Akik hetente 1xer vagy ket hetente talalkoznak azt nem lehet kapcsolatnak nevezni.. ha valakik mar 8-10 eve vannak egyutt es ugy hozza az elet az mas.. de friss kapcsolatokbal az elso 3-4 evben szukseg van a kozvetlen kapcsolatra!
júl. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Normális. A szerelem érdekes folyamat, nagyon okosan van kitalálva. Az elején az a dolog, amit rózsaszín ködnek hívnak (kb. az amikor pillangók repkednek a gyomrodban és azt érzed, hogy ha csak rá gondolsz akkor a mellkasodon ömlik ki a szíved), egy olyan koktélcsomag, amit a szervezeted a másik hatására termel. Ezt folyamatos fizikai kapcsolattal a legegyszerűbb fenntartani.


Jó vagy rossz legyen a hír, de ez egyébként egy idő után elmúlik. Akkor már nem ilyen heves az érzés, de cserébe nem akar az ember állandóan kiugrálni az ablakon örömében. Viszont utána szoktak az emberek közömbössé válni vagy kialakítani egy állandó, tartós szeretetet, ami felváltja ezt.

júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sosem ereztem pillangokat de szerelmes voltam mar. F
júl. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy így érzel. Jobb, mintha beleélnéd magad egy értelmetlen kapcsolatba, ahol alig van ideje rád a párodnak.
júl. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!