Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kevesebbet találkozunk, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebbet találkozunk, de ilyenkor sokat szexelünk, de nekem ez is kevés, lehet jobb?

Figyelt kérdés

Kb heti 1x találkozunk. Ilyenkor 2-4 menet van, plusz előjáték, orál. Átalgosan a párom 3x megy el, én kb 3-5x. De az a baj, hogy emellett a többi nap én így is nagyon kívánom és akarnék szexelni.

Próbáltam beszélni vele, hogy nemcsak érzelmileg, hanem szexuálisan is több talira van szükségem. Ő azt mondja, hogy majd márciusban vált munkahelyet, utána lesz több ideje. Amit elfogadnék, de mellette megjegyezte, hogy amúgy neki ennyi lehet elég.. pedig eddig mindig azt mondta, hogy nagy libidója van.. nem tudom. Legyek türelmes vagy máshogy próbáljam megbeszélni?

Ő 30F, én 23N


2020. szept. 28. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Más csajokat is meg kell ám dugni, nem csak téged.
2020. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hé egyes, nem ilyen gonoszkodó, provokatív válaszokat várok. Kérlek.

Köszönöm.

2020. szept. 28. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Várj márciusig. Ha nincs ideje, mit akarsz még megbeszélni vele? Attól nem lesz több ideje. Ha nem tetszik a helyzet, akkor keress mást. A heti egy találkozás elég kevés egy kapcsolathoz. Max dugáshoz elég. Az még érthető, hogy egy bimbózó kapcsolat miatt nem fog azonnal munkát váltani. A megjegyzése viszont árulkodik.
2020. szept. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogadd el, hogy neki ilyen a libidoja, vagy szakits.
2020. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De eddig mindig azt mondta, hogy nagy a libidója és hogy sose volt olyan nője, aki bírta volna.. most meg mégse? Lehet, hogy csak a munkahelyi stressz miatt?
2020. szept. 28. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy találkozás alkalmával a 2-4 menet szerintem elég jó libidó. Elraktározni meg szerintem nem lehet előre. :) "A férfiak addig akarnak minden nap szexelni, amíg nem találkoznak egy olyan nővel, aki minden nap akar szexelni" 😁
2020. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, én napi 5x is megrépáználak, te 23 éves hölgy. 🙂 32,75 F
2020. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!