Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiu baratok, mind igy viselkednek egy lanyal? ( Lany vagyok. )

Figyelt kérdés
Van 1 fiu,a nyaron kezdtunk igazan megismerkedni. Egy idoben folyton telefonon beszeltunk vagy sms-eztunk...de ennel tobb jelet nem mutatta annak,hogy netan tobb lenne mint barat. Megis csak,en ugy gondoltam ,hogy nem minden fiu baratom viselkedik igy velem,hogy allandoan hivogat vagy hasonlo. Aztan kis ido mulva, amikor kinn voltunk allandoan olelgetett meg puszilgatott. Nem tudtam,hova tenni ezt a dolgot es vegkepp akkor zavarodtam,osze amikor kezen fogva akart velem menni az utszan. Megiscsak ilyet nem a szerelmes parok csinalnak?! Volt koztunk, meg ez-az par csok es mas dolgok is... lefekudni nem fekudtem le vele. Legujabban pedig ha elmegyunk valahova,mivel a fiuval 1 barati korben mozgunk, igy tudni illik ha elmegyunk valahova hoz agaval 1 lanyt vagy epp ha pld. clubban vagyunk direkt elottem tancol egy lannyal es kozben engem bamul. Minden fiut alaposan megbamul,ameikre azt mondom,hogy jol nez ki. En pedig nem vagyok olyan lany,hogy megkerdezzem mi volt ez koztunk?! Nekem nagyon tetszene ez a fiu. De nincs 5letem,hogyan eritsem ki az igazsagot. :| Meg elsonek sms-t is szegyeltem neki regebben irni...mivel sosem tudtam mit irjak. Segitenetek?
2010. okt. 31. 17:06
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
oke :D
2010. okt. 31. 18:02
 22/22 anonim ***** válasza:
nekem is írhatsz :D
2010. nov. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!