Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiu baratok, mind igy viselkednek egy lanyal? ( Lany vagyok. )

Figyelt kérdés
Van 1 fiu,a nyaron kezdtunk igazan megismerkedni. Egy idoben folyton telefonon beszeltunk vagy sms-eztunk...de ennel tobb jelet nem mutatta annak,hogy netan tobb lenne mint barat. Megis csak,en ugy gondoltam ,hogy nem minden fiu baratom viselkedik igy velem,hogy allandoan hivogat vagy hasonlo. Aztan kis ido mulva, amikor kinn voltunk allandoan olelgetett meg puszilgatott. Nem tudtam,hova tenni ezt a dolgot es vegkepp akkor zavarodtam,osze amikor kezen fogva akart velem menni az utszan. Megiscsak ilyet nem a szerelmes parok csinalnak?! Volt koztunk, meg ez-az par csok es mas dolgok is... lefekudni nem fekudtem le vele. Legujabban pedig ha elmegyunk valahova,mivel a fiuval 1 barati korben mozgunk, igy tudni illik ha elmegyunk valahova hoz agaval 1 lanyt vagy epp ha pld. clubban vagyunk direkt elottem tancol egy lannyal es kozben engem bamul. Minden fiut alaposan megbamul,ameikre azt mondom,hogy jol nez ki. En pedig nem vagyok olyan lany,hogy megkerdezzem mi volt ez koztunk?! Nekem nagyon tetszene ez a fiu. De nincs 5letem,hogyan eritsem ki az igazsagot. :| Meg elsonek sms-t is szegyeltem neki regebben irni...mivel sosem tudtam mit irjak. Segitenetek?
2010. okt. 31. 17:06
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
kicsit hosszu de ertheto. xD
2010. okt. 31. 17:11
 2/22 anonim ***** válasza:

én teljesen így viselkedem a lány barátaimmal

" Van 1 fiu,a nyaron kezdtunk igazan megismerkedni. Egy idoben folyton telefonon beszeltunk vagy sms-eztunk...de ennel tobb jelet nem mutatta annak,hogy netan tobb lenne mint barat. Megis csak,en ugy gondoltam ,hogy nem minden fiu baratom viselkedik igy velem,hogy allandoan hivogat vagy hasonlo. Aztan kis ido mulva, amikor kinn voltunk allandoan olelgetett meg puszilgatott. Nem tudtam,hova tenni ezt a dolgot es vegkepp akkor zavarodtam,osze amikor kezen fogva akart velem menni az utszan. Megiscsak ilyet nem a szerelmes parok csinalnak?! Volt koztunk, meg ez-az par csok es mas dolgok is... lefekudni nem fekudtem le vele. " eddig..

2010. okt. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
mondjuk azért teszi szerintem mert féltékennyé akar tenni..
2010. okt. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
es megis mit kellene tegyek?
2010. okt. 31. 17:20
 5/22 anonim ***** válasza:
elmondani neki h mit érzel pl..:D
2010. okt. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
es ha kinevet? tul sokszor csalodtam mar fiukban es felek. Valami mas uton kellene megtudnom,csak tudnam ,hogyn ,hogy ciki se legyen elotte. :(
2010. okt. 31. 17:22
 7/22 anonim ***** válasza:
de ha kikosaraz nem veszitesz semmit... max nyerhetsz.. mert ha nem lépsz vesztesz igy is úgy is
2010. okt. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
amilyenek a iuk,valosiznuleg azt hinne,hogy kis buta lany szerelmes lettem bele ... :| es amilyen meg lehet el is mondana mindenkinek :) ez nem jo megoldas :( akk igy .. es smemi erdeklodest nem nyujtok fele,hisz soha nem volt abbol jo ha a lany kezdemenyezett. Valszeg` ha teccetem/teccenek neki ,megmondana magatol. nem?
2010. okt. 31. 17:27
 9/22 anonim ***** válasza:
én örülnék neki ha egy lány elmondaná nekem h szeret :D
2010. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

en is ha elmondana nekem 1 fiu , hogy szeret.

de nem vagyok bele szerelmes csak erdekelne,miert csinalja ezt? Mert mar mas is eszrevette es mindig mondjak nekem,hogy bamul es dicser hogy " szep vagy ma " hasonlo. A barati korom javareszt fiukbol all megsem beszel egysem igy velem.

Egyebkent elmondtam mar 1szer egy fiunak hogy szeretem es kb hozzam se szolt tobbe. Felek,hogy baratilag is elveszitenem.

2010. okt. 31. 17:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!