Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánt meg bizonyos dolgokkal?

Figyelt kérdés

A barátom folyton olyan szövegekkel jön, hogy ő bármikor sokkal jobb nőket is tudna találni, mint én. Pedig én fordítottan sose mondtam neki hasonlót. Meg hogy ha már ő is edzik, sportol, akkor én is tegyem ugyanezt, legyen olyan barátnője, aki mellette is sportol. Főleg fenékre edzhetnék, mert túl lapos vagyok. 53 kg vagyok, és 171 cm magas.

Emiatt úgy felkaptam a vizet, hogy szakítani szerettem volna, de mondta hogy szeret, és hogy ő nem bántásból mondta ezeket.

Ő szerinte én örülhetek, hogy ő mellettem van, és hogy ő több mindent elért már az életben, mint én, úgy hogy nekem szavazati jogom nincs semmiben. Mit vergődök én, mikor nincs semmim, és semmit nem értem el? Bár igaz, hogy nincs diplomám, de neki sincs.

Sokszor sírni is szoktam ezek miatt a bántó dolgok miatt.


júl. 7. 21:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen "mert hagyod" válaszok olyan semmitérőek. Ez nem magyarázat, a legtöbb ember akkor se beszélne így a párjával, ha az hagyná (ti igen?)

Nyilván szakítson kérdező, de a párja nem azért gci, mert kérdező hagyja, hanem azért, mert bunkó.

júl. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Persze bunka, ebben igazad van. De ebben változni nem fog. Azért beszél így a párjával, mert megvan neki engedve. Rég ki kellell volna b@szni mint macskát sz...
júl. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ónbizalomhiányos pasik ilyenek hogy a párjukat minél jobban le akarják nyomni hogy ő többnek hihessék magukat. A masik hátán akarnak felkapaszkodni.
júl. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
57%

"de mondta hogy szeret, és hogy ő nem bántásból mondta ezeket"

Nem mondani kell, hogy szeret hanem kimutatni, itt pedig nyoma sincs szeretetnek! A te pasid egy felszínes külsőséges nárcisztikus ember, aki próbálja az önbecsülésedet lenyomni, és azt bizonygatni te mennyire kevés vagy hozzá, lenne neki jobb is tőled. És ahogy előttem is írták mégcsak nem is tisztel téged.

Előbb utóbb majd ráfogsz jönni te is, hogy nem vagy vele boldog, mert csak a bantást kapod tőle.

júl. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Magát nem szereti az ilyen.az meg mast se tud akit magánál jobbnak tart. Le akar nyomni. Elvenni az ónbizalmad. Mert neki nincs.
júl. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!