Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet még valami? /=

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokszor láttátok már ezt a szitut.. De hát tanácstalan vagyok..

Szóval az van, hogy van egy srác, egy suliba járunk ismerjük egymást egy ideje meg minden.. aztán tegnap beszélgettünk arról, hogy mit is akarunk egymástól.. Mikor megtudta, hogy még nem volt barátom, meg, hogy tapasztalatlan vagyok azt írta, hogy nem akarja még egyszer átélni azt amit az első barátnőjével, hogy mindenben lassan kell haladni stb.. azt írta, hogy lehet, hogy csak most ez a véleménye, később változhat. Hát nem tudom. Szerintetek? Ebből nem lesz semmi ugye?.. : (

15/L


2010. okt. 31. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Ha fontos vagy neki,nem érdekli ,hogy lassan kell haladnia, elvégre is nem az előző barátnője vagy,veled lehet gyorsabban menne.

Egyébként Ő hány éves hogy annyira tapasztalt,mit sem számít a Te érzésed?

2010. okt. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ő 17 éves..
2010. okt. 31. 14:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hülyegyerek, ne foglalkozz vele, aki nem becsüli ennyire sem a nőket, azzal nem érdemes törődni. 21 éves vagyok, túl vagyok egy 2,5 éves kapcsolaton, mégsem feküdnék le valakivel 3 randi után. Nő vagy, tartsd magad.
2010. okt. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, hagyd a fenébe a tapasztaltabb csajokkal,Te pedig majd találsz tőle jobbat ,aki ha kell vár rád hónapokat is,mert az érzéseid fontosabbak lesznek neki ,mintsem hogy 17 évesen rohanjon a semmibe.17 évesen tapasztal de vagány lehet, majd 30 évesen irja a kérdést ide, hogy miért nem talál olyan lányt aki meg is becsüli.
2010. okt. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ( :
2010. okt. 31. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem csak talonba kellenél neki, ha nem talál mást. hagyd a fenébe.
2010. nov. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!