Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magyarországon milyen arányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon milyen arányban dealbreaker a nem irodai munkaidő (hétfő-péntek, 8-16(:30))?

Figyelt kérdés
júl. 3. 21:35
A kérdező szavazást indított:
Négykor/Fél ötkor csukja le a laptopot
Másodállást tolerálok (edzés, tanítás, beugrós munka)
Műszakozást tolerálok éjszakázás nélkül
Belefér az ünnepnapi munka
Éjszakazásáig belefér
Kiküldetés a határ
Az sem baj, ha egy évre hagy otthon.
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Irigykedem, hogy te már 4-kor felállhatsz. Nálunk 8-tól 5-ig tart a munkaidő, szintén iroda (hivatal pontosabban).
júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocs, félreolvastam. Azt hittem "irodai" munkaidőre gondoltál.

Nekem amúgy belefér a más munkarend, ha nincs folyton hétvégi munkavégzés és hosszú távollét.

júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem utazik el hosszú időre nem baj. Én páromnak nagyon változó hogy van beosztva és nekem is. Mindketten orvosok vagyunk így gyakran van akár 24 órázás is. Igyekszünk összeegyeztetni a beosztásunkat, hogy ne kerüljük el egymást.
tegnapelőtt 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én este 6 körül érek haza munkából, kb ugyanezt várom a páromtól is. Szabad hétvége alap. Így is kevés szabadidőt tudunk együtt tölteni.
tegnapelőtt 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ragaszkodok ehhez, mert ehhez illeszkednek a szakmáim és egy lehetséges nagyobb fizetés hiányát beszámítom normális bioritmusra szabad hétvégékkel. H-Cs között hivatalosan 7.30-tól 16 óráig dolgoznék, pénteken alapesetben 13.30-ig vagy legkésőbb 14 óráig dolgozok. Bár igazából nem érek be pontosan és hazafelé sem indulok időben. Így is annyi dolgot szeretek csinálni, hogy ugyanúgy kevés rá az időm. Például az olvasás sajnos csődbe került éppen, amióta főzök.


35/F

tegnapelőtt 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5+

Az éjszakázást élből elutasítom. S még két műszakon is erősen gondolkodnék, inkább csak vészhelyzet esetén fogadnám el. De nem vállaltam olyat nagyon régen sem, mikor hosszútávon munkanélküli voltam. Bár más eset úgy, hogy abban az időben lehetetlen küldetés volt.

tegnapelőtt 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mégis milyen az a nem irodai munkaidő, mert az elég sok mindent takarhat. Az nekem nem lenne oké, ha alig tudnánk időt együtt tölteni azért, amiért annyira eltérő a munkabeosztásunk (mert én meg a 9-17:30as típusú irodai munkás vagyok).
tegnap 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!