Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki már minimum 1 éves kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már minimum 1 éves kapcsolatban van, hogy bírtátok a nehéz időket?

Figyelt kérdés

Egyszerűen olyan nehéz elképzelni hogy normális az amin mi most keresztül megyünk 4 hónaposan, és rossz belegondolni hogy mi van ha még egyszer nagy problémát kell átvészelni. Ti hogy oldottátok meg? Egyáltalán voltak nagyobb problémák?

Nagyon segítene hallani néhány tanácsot és tapasztalatot, mert nem akarom feladni a kapcsolatunkat, úgy érzem ő az igazi, mégis olyan nehéz. Most ő is a sértett és ő úgyis viselkedik ami kicsit zavar, mert ő is ugyanúgy sértett engem, de én nem akarom a sértettet játszani csak megoldani. Amikor beszéltünk róla azt mondta nem akarja feladni a kapcsolatunkat, nem akarja hogy szakítsunk csak kell neki egy kis idő, pár nap hogy megoldjuk. Az elmúlt 2 hét végig veszekedés volt, szerintem kimerültek is vagyunk, mert sok a munka, de ugye ez menthető?:( én tényleg nagyon próbálkozom megmenteni, mindent megteszek és változtatok de annyira fáj


júl. 3. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Hát ez nagyban függ attól, mi a probléma pontosan.

Nekünk kb. 1 évig nem volt nagyobb veszekedésünk, de szerintem egyéni. Viták mindnenhol vannak, 4 hónap alatt lehet, hogy még össze sem csiszolódtatok.

júl. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi 13 éve vagyunk együtt, és az első nehezebb időszakunk a 10. év környékén volt, a 4. hónapban korai még mélypontokat emlegetni. Egyébként durcizás helyett le kell ülni, és nem veszekedve, normális hangnemben meg kell oldani a problémát. Igazuk van azoknak az öregeknek, akik azt mondják, a hosszú házasság titka, hogy nem szabad úgy lefeküdni este, hogy még harag van.
júl. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ki dobott xd így bírta a nehéz időket
júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam is inkább elment:D pedig nagyon hajtogatta, hogy mi megoldjuk akármi van, megbeszéljük, kitartunk egymás mellett... Aztán ennyit ért a szava:)
tegnapelőtt 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Három éve vagyunk együtt, sosem volt olyan gond, ami a kapcsolatbol fakadt volna. Haláleset, tragédiák, betegség, ezeket mind együtt éltük meg fiatal korunk ellenére, végig ki tartottunk egymás mellett és egymást támogattuk.

Ha valami már az elején nem megy a kapcsolatbol kifolyolag(tehát nem külső ok miatt), azt nem érdemes erőltetni.

tegnapelőtt 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 retektorta válasza:
100%
Egy éven belül nincsenek nehéz idők. Konkrétumot nem írtál, de egyszerűen ennyi időn belül nem szoktak olyan súlyú problémák keletkezni, amik valós nehézséget okoznak. Egy éven belül csak dugunk, nyaljuk-faljuk egymást, élvezzük az életet. Ha ez nektek nem megy, akkor lépj tovább, mert mi lesz később? Ha TÉNLYEG valami komoly probléma adódik, aminek a megoldásához egyetértés, kompromisszum kell?
tegnapelőtt 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!