Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hét után még mindig írogat,p...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hét után még mindig írogat,pedig nem reagálok semmire. Nem ért a csendből?

Figyelt kérdés
júl. 3. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

néma gyereknek anyja se, ugyebár

egyébként nem kizárt, hogy feltűnt neki, csak úgy van vele, hogy nem fog beszállni a passzív-agresszív játszmázásodba. ha valami problémád van, közlöd vele.

júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Tiltsd le!
júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Szakíts!!!!!!
júl. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Milyen ismerős szituáció. Miután leírtam neki hogy nem akarok tovább ismerkedni vele, pont 3 hete írogat nekem is egy férfi. Nem reagálok semmire. Vajon mikor unja meg? Minden egyes nap jönnek tőle az üzenetek. Biztos jó lehet saját magával beszélgetni. :D
júl. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Már megint kezded? 😭😭😭
júl. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szegény ghostingoló kérdező...
júl. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Ezek abbol értenek ha tiltod csak. Mert amig fogadod az uzeneteit azt hiszi egyikre majd visszq is irsz. Kivárják milyen passzban leszel. Ha a barátod lesz is es aztan ha az dob is azt is simán kivárják nem e majd akkor irdz vissza.


Sok pasinak nme szamit az ido. Beetet mindenkit aztan tokmindegy hogy évek mulva érik csak be vagy nem.

júl. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#4, azért itt eléggé más a képlet. Ennek a szerencsecsomagnak már előélete van itt. Hónapok óta megy a passzív-agresszív játszmázás, a csenddel verés részéről.

Mondjuk én sem értem, a csaj miért nem dobbant. De tényleg lassan elérjük a bótos gyerek színvonalát.

júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8

4-es vagyok. Igen. Így teljesen más a helyzet. Miért nem lehet kerek-perec megmondani a másiknak hogy -bocsi, de már nem akarok veled lenni/nem szeretlek stb...? Minek játszmázni?


Az én esetemben annyiban más a dolog hogy leírtam őszintén, hogy nem akarok vele ismerkedni. Sajnos az már csak róla szól hogy ezt nem fogadja el és írogat minden egyes nap. Letiltani azért nem akarom, mert az is csak olaj lenne a tűzre egyelőre. Ez is be fog következni ha nem hagyja abba. Hogy jut el idáig egy 30+-os férfi? Pont az erőszakos, énközpontú nyomulása miatt nem találkoztam vele soha.

júl. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!