Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, velem van a baj?

Figyelt kérdés

Rövid és tömör leszek, 10 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel. És kb másfél hete van az hogy mikor együtt alszunk ellöki a kezem magától. Nyilván kellemetlenül esik.

Ma szovatettem ezt és megakartam ezt vele beszélni.

De ő azzal védekezett hogy én érzelmileg zsarolom őt.Pedig csak elmondtam mi a baj.


Velem van a baj?



#szerelem #Nem szeret már
júl. 3. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Jól tetted hogy elmondtad neki mi a baj ebben az esetben!


Az ő reakciója volt elég szar...

Teljesen normális szerintem hogy az ember vágyik a másik közelségére, érintésére. Főleg egy 10 hónapos kapcsolatban!


Esetleg meg kellene még ezt próbálni vele megbeszélni. Hátha zöld ágra lehet vergődni.


Lehet neki más a szeretetnyelve mint az érintés.


De ha élből elutasítja az ilyesmit, én sok jóra nem számítanék. Mert te meg nyilván arra vágysz.

Megértem, mert én is, és nekem is volt olyan párom aki sokszor elhúzódott. Nagyon lelombozó, és kiábrándító.

júl. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 gergelice16 ***** válasza:

Függ attól, hogyan mondtad. El tudom képzelni, hogy miközben erről beszéltél, mondjuk már a szakítást is felhoztad, ami rosszul érintette őt, és ezért mondta.

De igen, egy ilyen esetben normális, hogy beszélni akarsz vele. Próbáld kideríteni, hogy mi zavarja, ha pedig már nem lehet megoldani a problémát, szakítsatok.

júl. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors válaszokat. Nem hoztam fel a szakítást. Annyival takarozott hogy nem tudja mit csinál álmába. És hogy egyik fülemen be, másikon ki. De mondom figyelj már ez előtt sose volt ilyen. És nem értem mi a baj. Vita se volt úgymond előtte.

Utána hozta fel ezt az érzelmi zsaroló témát.

Persze most ő van megsertodve és ignorál.

júl. 3. 09:58
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
A csajod érzelmileg távolodni kezdett tőled, úgy saccolom, hogy 1-2 hónapon belül vagy megcsal vagy szakítani fog. F
júl. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem akar szexelni. Nyilván csak akoor fogfosod meg azért csak.
júl. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is azt hiszi, hogy szexelni akarsz és azért utasít el majd zsarolónak nevez.
júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Álmában? Ne haragudj, de nálam az is előfordult álmomban, hogy lehúztam barátnőmről a takarót, miközben semmi baj nem volt köztünk. 😀 Megölelni szintén nem lehet, mert amikor alszom mocorgom. Simán lehet, hogy stresszesebb időszakot él, ezért feszultebbek az éjszakák.


Ébren is elhuzza magát?

júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ma reggel felalomba, pedig csak az arcát simogattam meg.
júl. 3. 13:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja hát az mindenkit idegesitene.
júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:

"10 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel."

A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt bomlanak le. Ne legyen igazam, de gyanítható, hogy a csajodnál elkezdődött.

tegnap 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!