Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátnőm miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm miért ennyire szerelmes ebbe a férfiba?

Figyelt kérdés

Barátnőm 27 éves, a neten megismert egy 35 éves férfit, és odáig van érte. Folyton róla beszél és megmutatta milyen üzeneteket váltottak egymással,nekem az egész beszélgetés úgy jön át, hogy a férfi csak a szexre hajt. Le is írta barátnőmnek hogy első találkozásnál már hozzá akar érni és aludjon is nála vagy bérelnek szobát. Barátnőm azt hiszi hogy elveszi majd őt feleségül mert a csávó ilyeneket is írt neki.

Közben a barátnőmre rám írt egy másik lány hogy bizony ez a férfi csak a szexre fog hajtani és utána el fogja felejteni a barátnőmet.

Sajnálom őt, jövő hét szombaton már taliznak is kérte kísérjem el és maradjak egyideig a háttérben hogyha gond van akkor lépjek közbe. Attól fél ha felmegy a lakására a csávó rámászik meg ilyenek közel 120 kiló mint kiderült. Mit tegyek? És az ilyen férfiak miért pont a neten vadásznak?

Én is lány vagyok és a legjobb barátnőmről van szó


tegnapelőtt 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

"Attól fél ha felmegy a lakására ..."

Első alkalommal ne menjen fel a lakására. Legjobb nyilvános helyen találkozni, ahol sok ember van.

tegnapelőtt 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De úgy meg a csávó nem akar vele találkozni. Innen is sejtem, hogy csak a szexre kell neki
tegnapelőtt 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmes belé, oda van egy illúzióért amit róla kreált. Nem kéne felmenni hozzá. De lehetőleg a címet legalább megadja neked.
tegnapelőtt 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A pali valszeg tudja hogyan kell csajokat széditeni.
tegnapelőtt 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
Miért? A szerelemben ne keress észérveket.
tegnap 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!