Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezd megváltozni a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd megváltozni a barátnőm?

Figyelt kérdés

a barátnőmmel 9 hónapja vagyunk eggyütt,és eddig nem ment el nélkülem bulizni..

Azt mondta a héten,hogy ezt a hétvégét eggyütt töltjük,erre bejelenti hogy menne nélkülem bnőivel bulizgatni..(azzal a kifogással,hogy ritkán tud velük stb...)

Ez annak a jele hogy megunt,és ismerkedésre vágyik?

Persze most is én voltam a szemét,mert rosszul esett,hogy nekem előbb igérkezett...


2010. okt. 31. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Az tényleg szemétség, hogy neked előbb megígérte, aztán mégsem veled tölti a hétvégét. Viszont ez nem jelenti hogy megunt. Csak magamból indulok ki. Én is elmentem párszor a barátnőimmel diszkóba amíg volt barátom, 2,5 éves kapcsolat volt. De én tényleg azért mentem, hogy a barátnőimmel legyek, meg bulizzak, táncoljak, eszemben sem volt megcsalni. A barátom meg nem izgult, mert megbízott bennem, és nem is alaptalanul.


Lehet hogy a te barátnőd nem ilyen, de ha olyan mint én, akkor nincs mitől tartanod.

21/L

2010. okt. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen gyakran vagytok együtt? mondjuk ha nem minden hétvégén, akkor ez tényleg bunkóság volt. viszont te se lehetsz ennyire önző. hosszú kapcsolatban jogos igénye az embernek, hogy néha a párja nélkül is kikapcsolódhasson, a barátnőkkel is lehessen. Én is majdnem mindig úgy bulizom, hogy a barátom is velem van, de néha nagyon jól esik egy-egy barátnős buli, anélkül, hogy bárkivel is ismerkedni akarnék, ez akkora baromság...
2010. okt. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!