Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két fiú közül egyiket se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két fiú közül egyiket se “válasszam”?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


23 éves vagyok. Januárban ért véget a 4 éves kapcsolatom, a srác 24 éves.

Tavasszal elkezdtem ismerkedni egy másik fiúval, már két hónapja együtt vagyunk, ő 1 évvel fiatalabb, mint én, az egyetemen ismerkedtünk meg. Az tetszik benne, hogy van közös témánk, közös érdeklődési körünk, sokmindent tudunk közösen csinálni. Az előző kapcsolatomban ez nem feltétlenül volt meg, sok volt a konfliktus emiatt. Végül azért vetettünk véget a dolognak, mert mások az elképzeléseink, máshogy gondolkodunk és ez egyre jobban kiéleződött ahogyan egyre idősebbek lettünk.


2 hete megtudtam, hogy az exemnek voltak futókalandjai mostanában és ez engem teljesen kiborított, nem tudom miért. Esténként emiatt sírok, fel is hívtam mérgemben, hogy olyan csajokhoz folyamodott, akikre korábban “megesküdött” hogy úr isten ezekkel soha. Azóta ő is felhív engem néha, megkérdezi mi újság, elmondta hogy ő még mindig érez irántam és hogy ő megpróbàlná újra de nem most, hanem csak úgy hogyha előtte megint csak találkozgatunk elmegyunk ide oda ilyesmi. Azt hittem, hogy én már túlléptem rajta. Azóta viszont 0-24-ben rá gondolok, hogy mit rontottam el a kapcsolatban, vissza akarom pörgetni az időt oda, amikor kimondjuk a szakítást és megakadályozni hogy ne legyen ez. Ugyanakkor a jelenlegi barátomat is úgy érzem szeretem, nagyon jó vele időt tölteni, ha nem lett volna ez az exes téma akkor meg sem fogalmazódott volna bennem bármilyen kérdés.. egyszerűen nagyon jól bánik velem és én ezt mostmár nem érdemlem meg. Egyébként megosztottam vele az exes dolgokat es ő megert engem, abban bízik, hogy ez csak egy pillanatnyilag feltépett seb és hogy pár nap alatt lenyugszom és tisztán fogom látni, hogy miért szakítottunk es józan ésszel gondolkodva rájövök hogy nem akarok visszamenni hozzá.


Egyszerűen belebolondulok ebbe a helyzetbe. Segítsetek, ti mit tennétek a helyemben? :(


tegnapelőtt 11:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Le sem zártad a régit ugrottál is bele az újba. Nagyon szeretheted a mostani pasit ha rohannál vissza az exhez.
tegnapelőtt 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!