Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talán velem lehet a gond vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán velem lehet a gond vagy én nem értem?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. arról van a szó hogy tegnap este ismerkedtem egy lánnyal egész este egymást néztük a discoban én őt ő is engemet... Nagyon csiligtak a szemeink és elkezdtünk táncolni.. Aztán erre fel olyan 30 perc mulva mintha nem is érdekelném őt gyorsan le is kopintot.. Kérdeztem tőle hogy mi a gond, azt modnta hogy semmmi sem érdekes számára... Nem értem tényleg a nőket.. Bejövök neki meg minden erre fel mintha mi sem történt volna.. achh nők miért vagytok ilyen nehez esetek ...
2010. okt. 31. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy sokat ivott a csaj, azért csillogtak a szemei. Vagy amit beszéltetek, az alapján nem voltál neki szimpi. Vagy nem is tetszettél neki, csak táncolni akart valakivel. Lehet hogy van barátja és nem akarta hogy beleéld magad abba hogy összejöttök. Ezer válasz lehet arra, hogy miért így viselkedett.
2010. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
balek voltál.azonnal oda kell menni beszélgetni.ha nem lépsz ő fogja azt hinni,h csak hülyíted,vagy azt esetleg h papucs vagy.odamész,lököd neki a szöveget okosban meglátod összejön.
2010. okt. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utolso:ekkora baromsagot! az elsovel ertek egyet.
2010. nov. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi a rákot ihatott ha "csiligtak" a szemei?
2010. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem büdös voltál.
2010. nov. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
anyád... az volt büdös de nem én....
2010. nov. 3. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!