Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? Megismerkedtem egy nővel pár napja és úgy néz ki, hogy komoly kapcsolat lesz. A probléma az hogy egy ágról szakadt senkinek hisz ami bizonyos értelmezésben igaz is viszont

Figyelt kérdés

van 50 millió forintom. Ezt most hogy mondjam el neki?


Ha most odaállok elé és elmondom neki az elég furcsán jönne ki.


De ha később mondom el neki akkor meg az a baj.


Nem értek se az emberekhez se a pénzhez, fogalmam sincs mit tegyek.


jún. 28. 16:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

5: "Dehogyha mondjuk nem mondom el és később kiderül abból nem lesz balhé?"


Teljesen debil vagy? Minek kéne párnapos ismerettségnél megoszatni a bankszámla egyenleget? AZ is lehet, neki több van :D

jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
8 dolgoztam
jún. 28. 17:29
 13/15 anonim ***** válasza:

"van 50 millió forintom. Ezt most hogy mondjam el neki?"

A nőnek mi köze hozzá?

jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Dehogyha mondjuk nem mondom el és később kiderül abból nem lesz balhé?"

Dehogyisnem és akkor majd neki kell adnod, hogy ne balhézzon!

Úgyhogy inkább mondd el neki most és ha a pénz miatt nem akar veled többé találkozni, akkor fogadd el és keress másik nőt! 🤣

jún. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van 50 millióm, tegyük össze amink van!

30/N

jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!