Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok dönteni, vélemények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni, vélemények?

Figyelt kérdés

A barátommal 9 hónapig voltunk együtt, de kb. félév után nagyon megváltozott, úgy mondanám inkább, hogy megmutatta a rossz oldalát is, ami annyit jelent, hogy bunkó, paraszt lett és nem becsült meg eléggé, lényeg hogy szakítottam vele de most rájött, hogy tévedett és szeret, meg hogy én vagyok a legfontosabb számára, és megváltozik. 1 hónapja folyik ez, néha találkoztunk akkor úgy éreztem, hogy van rá esély, hogy tényleg megváltozzon, de aztán amint hazaértem és nem láttam 1 hétig megint, nem is hiányzik annyira. Kilátóban egy másik srác is már, akit igazából régóta ismerek, és tudom, hogy sose lenne bunkó velem. De a barátommal az emlékek amik igazából visszahúznak, és hogy annyira szerettem.


Vélemény? Már régóta rágódok ezen, hogy mi legyen.

18/L. Köszönöm.


2010. okt. 31. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:

a másik srác. kutyából nem lesz szalonna, hidd el. én 5 évet vártam rá hogy legyen, és bármennyire igyeeztünk, még ő is, láttam rajta, nem ment.

Csak megszokásból az emlékek miatt ne menj vissza hozzá, mert felesleges. Te is látodh ogy nem szereted, nem hiányzik.

2010. okt. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek, ne menj vissza hozzá! Nekem is volt olyan bnőm, aki az elején kedves volt velem, aztán egyre bunkóbb, és csak akkor vettem észre, h mindenkivel bunkó. Ma már kb bárkivel összejönnék, csak vele nem. De amúgy valszeg úgyis azt fogod választani, amelyikük jobban néz ki :)
2010. okt. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!