Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszélitek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszélitek meg egy viszonylag frissebb (1 éves) kapcsolatban, hogy miket csináljatok a nyáron?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a mi kapcsolatunk komplex abból a szempontból, hogy én pl közel állok a szüleimhez (29F), míg a párom (24F) annyira nem, s neki bőven elég ha telefonon beszélgetnek, mondjuk azt elég gyakran.


A szüleimmel én viszonylag keveset beszélek, de szeretek velük (is) időt tölteni. Van egy nyaralójuk is. Szeretnék velük is egy hétvégére lemenni a Balatonra, meg elmenni külföldre, csak ez már tavaly is konfliktusokhoz vezetett. A párom ilyenkor azt hiszi, kevésbé fontos, meg mindenki mással izgalmasabbak a programok. Illetve néha arra is gondol, hogy hazudok neki (egyszer fordult elő, az sem megcsalás volt) és nem is a családommal vagyok.


A szüleim idősek, apám jövőre már 70 éves lesz. Ezért is fontos nekem az együtt töltött idő. Bár tudják hogy meleg vagyok, nem erőltetném azt hogy a párom is ott legyen. Ő sem szeretné. Illetve az ő szülei sem ismernek engem.



jún. 28. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Sehogy, kiraknám a fenébe ha egyszer be akarna korlátozni, nem bízna bennem.
jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de nyilván valami más megoldásrangondolok.
jún. 28. 15:28
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Kapcsolat lenne az első. Minden más program utána jönne.
jún. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha1 hétre elemes külön az nem a világvege. Egyébként ha elemesz küldj a családoddal közös képeket h lássa tényleg ott vagy. Hívd fel telefonon minden nap vegyél órára h megnyugodjon nem szarod le.
jún. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
*vagy 1 órára hívd fel írj neki 4 és voltam
jún. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A pároddal is nyaraltok közösen azért? Mert ha nem, akkor érthető hogy rosszul esik neki.
jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze. Megyunk egy hetre majd meg Balatonra is
jún. 28. 17:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7

Értem, hát akkor viszont szerintem nincs igaza, valahogy meg kéne emésztenie hogy nem csak és kizárólag vele akarsz időt tölteni…

jún. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Egyáltalán nem kéne annak gondot okoznia, hogy a családoddal akarsz lenni egy ilyen fiatal kapcsolatban. Ő miért nem megy veled külföldre? Vagy azért, mert ő nem tud vagy nem akar neked miért kéne rosszul érezned magad? 1 év szinte semmi, szó szerint nem tartoztok egymásnak semmilyen elszámolással. Nem 3 gyereket és egy háztartást bízol az elutazásoddal a nyakára...
jún. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!