Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány nézőpontod van arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány nézőpontod van arról, hogy csak akkor vagy valaki ha kapcsolatban vagy házasságban vagy még ha rossz is ?

Figyelt kérdés
jún. 28. 12:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem azt tanácsolta nagymamám, hogy mindenképpen menjek férjhez, mert csak akkor vagyok valaki, aztán el lehet válni, ha nem jön be. De hogy egy "elvált" még mindig jobban néz ki, mint ha valaki "öreglány". Hát, baromira nem volt igaza. Rengeteg dolog maradt így ki az életemből: a húszas éveim, egy normális karrier lehetősége, hogy megtaláljam önmagam, felépíthessem magamat önállóan, önerőből. Ráadásul a férjem addig húzta a gyerekvállalást, meg az összeházasodást is végül, hogy ha akkor úgy döntök, hogy inkább egyedül maradok, talán még hamarabb meg is ismerkedhettem volna valakivel, akivel végül mégis inkább úgy érzem, hogy érdemes összeházasodni.
jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen mentális problémám, anélkül is vagyok valaki saját szememben. Még az sem tántorít le erről, hogy egy - szintén problémákkal küzködő szerint - lúzer életem van. :D magamnak kell megfelelnem és az tökéletesen érvényesül. :-)
jún. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Különben van párom.
jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!