Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány nézőpontod van arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány nézőpontod van arról, hogy csak akkor vagy valaki ha kapcsolatban vagy házasságban vagy még ha rossz is ?

Figyelt kérdés
jún. 28. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Sokféle nézőpontom van. Engem elsődlegesen az érdekel, hogy én jól járjak.

Rossz házasságba is belemennék, ha az anyagilag megérné. Felépítenék ott egy céget magamnak, utána elválnék.


Engem az érdekel, hogy én jól járjak.

jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor lennék valaki? Jó nő vagyok, jó munkám van, sok hobbim, barátaim, sportos vagyok, utazgatok…pont azért vagyok baromi válogatós, mert rendben van az önbizalmam és inkább vagyok nyugiban egyedül, minthogy ne a mindenben megfelelő társsal legyek. Szerintem inkább azokkal van gond, akik muszájból vannak kapcsolatban, mert muszájnak érzik, holott messze nem a megfelelővel vannak.
jún. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vélemény olyan, mint a segglyuk, mindenkinek van, de senkit se érdekel. Amíg mások véleménye alapján éled életed, nem leszel boldog!
jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Antiszociális lény ***** válasza:
100%
Én nem igazán értem a kérdés megfogalmazását, de én vagyok aki vagyok. Intelligens vagyok és van normális stabil munkahelyem. Vannak céljaim és kitartó vagyok. Ha lenne egy jó párkapcsolatom akkor sokkal boldogabb lennék, de ugyan az a személy maradnék aki most vagyok. Egy rossz kapcsolat pedig nem biztos, hogy nem őröl annyira fel, hogy megbomlik a személyiséged egy része és olyan dolgokat csinálsz amit amúgy nem tennél meg.
jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

"csak akkor vagy valaki"

Ki előtt?

jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
#5 a csokosok előtt xD De pont az ő véleményükre nem adnék.
jún. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem én kapcsolatfüggő vagyok. Bár már hosszútávú házasságban élek, de ezelőtt, mikor épp nem volt senkim, nem nagyon éreztem jól magam. Ha volt kapcsolatom, akkor jobban voltam.

Nem azt mondanám, hogy vagyok valaki, hanem azt, hogy így érzem jól magam, így vagyok igazán önmagam. - bocs, ha félreértettem a kérdést, elég furán van feltéve...

jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 árokpart ***** válasza:
0%
Édes Istenem de "értelmes" eszmecsere egészen "irodalmi".
jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4
jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ha attól vagyok valaki, ha benne vagyok egy kapcsolatban, attól vagyok valaki, ha házas vagyok.

Ha az által leszel több, ha férj vagy feleség leszel, vagy ha van barátod vagy barátnőd. Igy már érthetőbb?

A nézőpont pedig azt jelenti, amit itt is irt valaki, hogy

Ha lenne egy jó párkapcsolatom akkor sokkal boldogabb lennék, tehát van-e nézőpontja arról, hogy akkor lesz boldog, ha lenne egy jó párkapcsolata.

A kérdés arra irányul, hogy benne maradsz-e egy rossz házasságban kapcsolatban, mert……..és itt jön az a nézőpontod ami elhiszel.

jún. 28. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!