Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgoztad fel ezt?

Figyelt kérdés
Azt hogy hiába segited párodat, támogatnád mégsem tudsz rajta segíteni? - mert ő nem tesz érte
jún. 27. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha segítem, de ő nem tesz semmit sem, előbb-utóbb megelégelném és kilépnék a kapcsolatból.
jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérte egyáltalán ezt a segítséget? Írd már le konkrétan, hogy miről van szó.
jún. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

Nekem azt a nehéz feldolgozni hogy en segitettem egy rakat mindenben haladni erre a saját sikereiknek tudják be(nem egy exem)nemhigy köszönömöt nem kaptam, de még azt se hogy elismerje hogy ez csak miattam valosult meg.


Sőt. Olyan exem is van, aki azt híreszteli, hogy még én jutottam ő általa előrébb, meg "emelt fel" meg ilyenek. Közben sehol semmit nem tett értem és semmiben nem segitett, ha nehézségeim voltak, csak szánt vagy kiröhögött.


Olyanok is megestek ugyan hogy mellettem züllött el vki es végignéztem tehetetlenul. De azt én értem. Nem okolom magam.

Egyikkel ugy volt hogy amiért vmi 100km-re levo csajjal csetelget akit ismer én elkezdtem hidegulni zavart hogy engem hozzá hasonlitgat de nem szóltam róla mert nem akartam a kapcsolatban egy másik csajrol témázni se mivel semmi köze hozzánk témaként se akartam a kapcsolatba magamban hisztiztem is. A hidegülésre a párom meg azt kezdte hinni hogy múlna a szerelmem és talán pasizok. Ez miatt szomoru lett nem féltékenykedett csak nem tudta hogyan kezelje. Az egész kapcsolatunk instabil lett. Így elkezdett belemenni olyan seftelős üzletekbe amiknek magas a kockázata is illegális. Amiert nem érdekel az sem hova megy es mikor jon haza, igy kitalált olyan dolgokat hogy escobart játszik elutazik jon 3 nap mulva. Meg ezek.

Én meg hagytam. Menjen akkor.(vállránditás)

Na aztán lekapcsolták a rendőrök.

Aztán igy mi voltunk távkapcsolatban.


Másik hasonlo exem is volt hasonlo. De ott nem voltak lelki okok. Csak simán vitték a kétes barátai a baromságokba neki meg jol jött a penz a munka mellé. Ő élt is a szerekkel. Hát én meg nem versenyzek a droggal. Hagytam azt is menni.

jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
*Akit bevittek azzal 4 évet leveleztunk mert a szerelmes ömlengés mire végre szabadult. Azrán folytattuk tovabb ahol abbahagytuk.
jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki csak panaszkodik, de nem tesz semmit, annak még nem fáj eléggé. Ez vonatkozik mindkettőtökre.
jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne akarj ugrodeszka lenni
jún. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!