Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy is van ez a nőnek lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez a nőnek lehet a férfinak nem?

Figyelt kérdés

Elkezdtem kiváncsiságból randizni és elővettem azt a krtyámat amit eddig nem de mivel viszonylag fiatal vagyok és az online térben is aktív így kiváncsiságból úgy regisztráltam be magam hogy kidobtam a képek közé olyan képeket amin látszódik hogy anyagilag nagyon rendben vagyok.


Ismerkedés oké volt sok match em volt viszonylag sok nő kezdeményezett.

Elindult egy beszélgetés a legtöbb ugyan úgy unalmasan sablonszerűen de ami mindig ott volt hogy kb 15 percen belül ráterelődöt a téma arra hogy mivel is foglalkozok és az egzisztenica. Tudni kell rólam hogy eléggé gazdag vagyok persze ez kicsit sem az én érdemem hanem a szüleimé viszont ezzel sosem kérkedtem , titkolni sem szoktam de felvágni nagyon nem.


A tesztem lényege az volt hogy amint kiderült hogy az anyagi egisztenciális oldalam rendben van és még kis is nézek valahogy úgy a beszélgetés nagyon pozitív oldalra terelődött. De itt jött a csavar, a kérdésekre szintúgy kérdések jöttek visszafelé is és aki nem rendelkezett nem ilyen de a korához megfelelő egzisztenciával (lakás , kocsi , jó életszemlélet ) ott elkezdtem kevésbé érdeklődni és meg is mondtam hogy van egy szint ami alá nem megyek és itt kiborult kb az összes lány akivel beszéltem, sőt inkább kikérték maguknak.



Igazából arra voltam kiváncsi hogy hogyan lehet vegyünk egy férfit rengeteg esetben előforul ha kiderül hogy neki nincs lakása és nem is pénzes egyből manapság jönnek az elutasitások viszont fordított esetben a legtöbb férfi akinek van pénze simán felkarol egy olyan nőt akinek a belső értékén (sokszor még az sincs neki csak csinos) kivül más nincsen, 3 hétig csináltam ezt és eszméletlenül nagy undort keltet ez bennem mert igaz név nélkül csináltam de egy valós képet kaptamarról hogy hogyan is megy és mi a fontos manapság 2024 ben..


A legszebb az egészben hogy amikor ezt közöltem velük hogy nem vagyunk egy szinten és fontos hogy a nő is fel tudjon mutatni valamit akkor mint egy hisztis kis csitrik ők voltak kiakadva még, fordított esetben meg a férfi fogja be a száját és fogja fel hogy ez van.


Be kell vallanom picit élveztem is a szituációs játékot, de egyben elszomorított belül hogy itt tartunk és ezt már titkolni sem titkolja a legtöbb.


jún. 26. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Szóval továbbra sincs barátnőd, hiába van pénzed.
jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

"A legszebb az egészben hogy amikor ezt közöltem velük hogy nem vagyunk egy szinten és fontos hogy a nő is fel tudjon mutatni valamit akkor mint egy hisztis kis csitrik ők voltak kiakadva még, fordított esetben meg a férfi fogja be a száját és fogja fel hogy ez van"

Te is azt vártad volna, hogy fogja be a száját és fogja fel, hogy ez van (illetve nem, mert az nem okozott volna ilyen örömet...) és a férfiak is ugyanígy hisztiznek ezen. Senkinek nem esik jól, ha közlik vele, hogy nem, sőt, hozzáteszik, hogy "azért mert kevés vagy hozzám". Ez megint nem a nemén múlik a delikvensnek.

jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Szivi. 1 kérdésem lenne: te tudsz gyereket szülni?
jún. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

Szasz tibike!

Mi is ezt csináljuk a haverokkal autókkal foglalkozunk.Teli vagyunk de úgy nagyon.Netes társkeresőkön én sem csinálok ebből titkot.Fekete luxusauto nyaralás yacuzzis képek vannak mindig kirakva.Csipegetnek is a madarak.

Amit te csinálsz én azt kicsit továbbfejlesztettem.

Minden csaj aki ír van velük randi meg szex első talin.Sokszor a nők erőltetik.Itt jön a csavar én nem az ismerkedés elején kérdezek rá van lakás autó meg mit melózik hanem szex után.Mindig hebegés habogás van.Mikor elmentek írok nekik hogy gondolkodnom kell mert jó volna ha hasonló szinten lenne mint én.Választ már nem várom meg mert letiltom mindegyiket.

jún. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Teljesen mindegy, mert ha az IQ-d nem éri el még a nyolcvanat sem, akkor nem fog menni az ismerkedés.
jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
60%

A pénzen,anyagi javakon túl mit tudsz letenni az asztalra? Ugye Te is írtad,h az a szüleidé.


Ez sztem sem nem függő, ha közlöd a másikkal ezt, megsértődik.

Én amikor kijelentettem,h egzisztencia, autó, rendes állás, normális élete legyen a pasinak, akkor r*banc voltam. Ilyen az élet.

jún. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
Megkérdezhetem, hogy te hány éves vagy, és milyen életkorú nőkkel ismerkedtél ezen az online felületen, ahol ezeket a tapasztalatokat szerezted?
tegnapelőtt 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

"Hogy is van ez a nőnek lehet a férfinak nem?"


De, férfiként is nyugodtan elutasíthatod azokat a nőket, akik az anyagiak szempontjából nem megfelelőek neked.

tegnapelőtt 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

3 Ha tudsz gyereket szülni az feljogosít hogy élősködj?

Nem ti harcoltátok ki az egyenjogúságot magatoknak véletlen?

tegnapelőtt 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
3 a gyerekszülés ma már nem életmű, ezt nőként írom
tegnapelőtt 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!