Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na, akkor most mi legyen?

Figyelt kérdés

Szeptemberben lettem gimnazista és megtetszett egy egy évvel idősebb srác, de semmi komoly, csak eldöntöttem magamban, hogy helyes. Aztán összebarátkoztam egy évfolyamtársammal és kiderült, hogy 2 és fél éve szerelmes a srácba. Nem si volt semmi, sráccal soha nem beszéltem, titkon szurkoltam a csajnak, hogy hajrá, remélem összejönnek.

Na, de volt gólyabál, a srác volt az én szivatóm és k.rva jól elvoltunk! Meg is csókolt, és ahh... én annyira jól éreztem magam. De barátnőm mondta, hogy ha bármi lenne a srác és köztem, akkor nem szólna hozzám. De annyira jó az a srác...


2010. okt. 30. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:

uhh ez cinkes helyzet. :/


Mért csókolt meg?


Ki fontosabb neked? a pasi vagy az új barátnőd?

vagy annyira jóban a barátnővel, hogy eldobd egy esetleges szerelemért?

2010. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

uhh ez cinkes helyzet. :/


Mért csókolt meg?

Ki fontosabb neked? a pasi vagy az új barátnőd?

vagy annyira jóban a barátnővel, hogy eldobd egy esetleges szerelemért?

2010. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
anyukám, te aztán sz.rban vagy!
2010. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocsa a duplázásért :/

nem direkt volt :S

2010. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A csók sztorija: Álltunk egy ilyen kis beugróban, ahol nem igen láthattak meg, de azért mégis szem előtt voltunk. És átkarolt, de szinte egész nap ölelgettük egymást, nem volt semmi. Aztán megkarmolta a hátam, modntam hogy ne csinálja, de folytatta, én meg megharaptam a nyakát. Szemembe nézett, és meegcsókolt. Aztán újra-újra.. és istenem, esküszöm nagyon jó volt.

De nem akarom elveszíteni a lányt... de a fiút sem.

2010. okt. 30. 20:06
 6/8 anonim válasza:

az én véleményem az hogy barátokra mindig szükség van :)

de ezt neked kell eldöntened hogy mi lenne számodra a jobb...egy fiú aki mindig magához ölel és szavaitól elolvadsz vagy egy barát kivel minden perc kincset ér...


ez csk az én véleményem :DDDDDDD

2010. okt. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na ha nem akarod őket elveszteni egy szendvicset összedobhattok
2010. okt. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Moszuke ***** válasza:
100%

de az ilyen nem barát aki fenyeget, hogy nem szól hozzád ha.....

és tény hogy az olyan sem barát aki ráhajt a barátja szerelmére:)


egyszerű.

ti nem vagytok barátok.

ergo hajts rá a palira.

2010. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!