Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet pasizni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy hol lehet ismerkedni, milyen tippjeitek vannak? Már több, mint 1 éve egyedül vagyok, és ugyan nem aggódom amiatt, hogy nem találok valakit előbb utóbb, de elgondolkodtam, hogy még csak nem is nagyon ismerek olyanokat akik szóbajöhetnének, sőt, nem is tudom, hogy hol lehetne megismerkedni 25 feletti pasikkal. Nem hiszek a szórakozóhelyen ismerkedésben, meg többnyire, ahova én járok fiatalabbak szoktak lenni...
2010. okt. 30. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
fenébe kiestem pedig csak egy év hiányzott cry cry
2010. okt. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én is ugyanebben a cipőben járok (45-ös :D ), csak a másik oldalon állok.


25F

2010. okt. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sosem tudhatod, hol bukkan fel a nagy ő :)

Internetes társkeresőt próbáltál már?

De akár itt a Gyk-n is lehet.

Egy ilyen kérdésre, mint amit te feltettél, csak úgy tolongani fognak és ajánlkozni a férfiak.

31/f

2010. okt. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tölcs fel képet meg elérhetőséget és meglátod mennyi pasi fog neked írni. (persze csak ha nem vagy rohadt csúnya)
2010. okt. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bizony, itt vagyunk, és tolongunk. :)


26/F

2010. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jaja tolongunk
2010. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem netre gondoltam. Jó, persze sose tudhatjuk, de akkor meg arra bíztatok mindenkit, hogy péntekenként menjen el bulizni, és rögtön megoldódik mindenki gondja :)
2010. okt. 30. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!