Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem zavarja, hogy a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem zavarja, hogy a fiú tartja el a lányt?

Figyelt kérdés

Szóval tesóm 25 éves és több szakra jár, ez most a 3. vagy 4. diplomája lesz,amit meg akar szerezni.Emellett olyan közösségbe jár,ahol elég sok a gazdag fiú......szerintem azért csinálja ezt,hogy majd el legyen tartva...valaki elvegye őt feleségül és kész...Mivel már dolgozott,de inkább a tanulás mellett döntött újra.Az utóbbi időben egy csomó nőies ruhát varratott magának,és hát...csak a közösséggel van elfoglalva meg utazgatna.

És ezt mondom anyunak,hogy szeirntem ez a helyzet,logikusan ezt lehet kikövetkeztetni.Kérdezem,hogy nem zavarja???

Mondja,hogy nem....de bezzeg ha nekem nincs kedvem tanulni,vagy fáradt vagyok(persze kitűnő vagyok és több nyelven beszélek felsőfokon),akkor egyből mondja,hogy de tanulni kellene meg további is kell tanulni mindenképpen blablbala.Most vagyok gimiben végzős.

Pedig én is gondoltam arra,hogy vagy kihagyok egy évet és akkor csomót sportolok,tornázok, magammal foglalkozom,diétázom meg a stílusomat formálom,ruhák,ilyesmi...De nekem eszembe ne jusson ne továbbtanulni!! :S

Jó hát gondoltam arra,hogy az 1 év után továbbtanulok,de úgy érzem,hogy a külső nagyon fontos.....a fiúknak......:( úgyhogy tök mindegy mennyit tanul az ember lánya,ha nincs férje!!!!és anyu is 50-55 kg volt mikor férjhez ment,jó sokat diétázott előtte meg minden!!Vásárolt ruhákat,ékszereket,stb...Apu is sportolt egy évet gimi után,és tök izmos lett az úszástól meg biciklitől,meg karate,cselgáncs,sokmindent sportolt....

Szóval engem miért stresszel így anyu,hogy dede tanulni kell??? Amúgy is tnaulok...

Na de értitek...múltkor is ültünk a kávéházban és hallottuk,hogy a pincérnő 5 hónap alatt 5 munkahelyről jött el,és most nincs munkája,mert az ő Robija annyit dolgozik,hogy őt is meg a lányt is eltartja+kocsi mindkettőjüknek stb...és a csaj pincérnő!!Tök vékony!! jól néz ki,mint a modellek...szóval ez kell a pasiknak:(

és mondta anyu erre,hogy nem baj az,hát vannak olyan lányok,akiket a férjük tart el,és semmi baj nincs ezzel..

Nem tudom..........:S:S most mi legyen???

Szívesen tanulok meg mindne...csak hát valljuk be nem nézik hülyének a pasik azokat a nőket,akik halálra tanulják magukat phd meg doktori és tanszéket is nyitnak,de nincs férjük vagy elváltak??

Szerintem nem normális!! :S mármint ha nem tudja egyensúlyba hozni a családdal..most mit csináljak,segítsetek???:( Valószínű továbbtanulás lesz a vége,de én annyira szeretnék igazán szép lenni ....és ennyi tanulás mellett sose lehet elég időt rászánni....


2010. okt. 30. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Neked jó a hozzáállásod. Tényleg, tanulj, ne legyél olyan eszetlen liba mint a többi.

Sajnos igaz hogy a legtöbb csaj k.urva és elvárja hogy eltartsák. És a másik oldal, hogy a pénzes pasik is elvárják hogy a csajuk szilikonos plázacica legyen.

Örülj és legyél büszke rá, hogy te a másik oldalt képviseled. Maradj is meg ott. :) Még vagyunk egy páran :)


22/F

2010. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenki máshogy boldogul az életben, van, aki tanul, van, aki nem, van, aki gazdag házastársat keres és van, aki nem. Van, akinek gazdag házastársa van és tanult eleget, van, aki buta marad és szegény.


Törődj bele, ha neki így jó, hát így jó. Ha te másképpen akarsz boldogulni, próbálkozz másképpen, ez mindenkinek a saját döntése.


Egyébként a halmozott írásjelek és a rengeteg hangulatjel nagyon nehezen olvashatóvá teszi a szöveget.

2010. okt. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értem az írásodat.

Egy nőnek tanulni kell. Nagyon sokat ér a pHD a doktori, a jó szakma, és utána - közben férjhez is lehet menni!

A legtöbb nő, akik az egyetemen dolgoznak, szinte mindegyik férjnél van. Gyerekeik is vannak.

Viszont vannak olyan buta nők, akik arra alapozzák az életüket, hogy nem tanulnak eleget, a szemük előtt a férjhezmenés-gyerekszülés áll, otthon cselédkednek évekig, aztán egyszer csak a férj megcsalja a nőt és válnak.

A nő ott marad szakma, miunkatapasztalat nélkül 2-3 éhező gyerekkel, nulla lakás, nulla jövedelem. Na ez a butaság.

Semmit nem ér a férjhez menés sem így. Csak akkor, ha valamelyest önálló is vagy! Nem kényszerülsz rá másokra.

2010. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!