Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire csökkent le nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire csökkent le nálatok a szex és mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Itt: kb. Egy évig mindennapos vagy napi több volt, aztán egy darabig heti 2-3, most pedig egyszer csak azt vettem észre, hogy sokszor a havi 1 sincs meg. 5 éves kapcsolat..
jún. 19. 11:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Nekünk sosem volt túl sok.

Az elején is max heti 4 volt az átlag, ez sok évig így is maradt aztán szépen lassan csökkent ahogy tovább teltek az évek.

Most 11 éve vagyunk együtt és ha mindketten emlékeztetjük magunkat, hogy hahóó párok szexelni is szoktak akkor megvan a havi 2-3.

Nem túl fényes, de hát ez van.


34/N

jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Mi 8 éve vagyunk együtt, az elején nagyon intenzív volt a szexuális életünk, talán túlságosan is magasra tettük a lécet ezzel kapcsolatban, mert az hosszútávon tarthatatlan, amit akkor csináltunk 😃

Rengeteget beszélünk róla, hogy nagyon megritkultak az alkalmak, de mindketten arra a következtetésre szoktunk jutni, hogy nem tragédia, hiszen ha sor kerül rá, akkor ugyanolyan jó, mint régen. Változunk, változik minden velünk együtt, ez így természetes. Akkor van gond, ha az egyik félnek már nem elég, ami van.

jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Akkor tényleg egy szavam se lehet 🙄 4 év, heti 2. Néha keveslem, de aztán arra gondolok, hogy így lehet később unjuk meg egymást 😂

A havi 1 v 2 nálam elképzelhetetlen lenne, ismer a párom, tiszta ideg leszek szex nélkül 😂😂 Nő vagyok ráadásul 50...

jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Akkor ezért van annyi "tiszta ideg" 40 feletti tyúk...elvonási tünetek.
jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Egyébként ki az a megkeseredett szerencsétlen aki lepontozza a kérdésre adott normális válaszokat??

Hihetetlen :D

jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

5#


Unatkozik. Amúgy us a kiírt kérdések 90%-ánál nincs olyan, hogy jó meg nem jó válasz...szerintem. Ez a pontozgatás úgy szar és értelmetlen, ahogy van.

jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Én csak a kérdező számára engedném megjelölhetővé tenni, hogy hasznos volt-e a válasz vagy sem, mert néha a legjóindulatúbb válaszokat is lepontozza valaki, mintha ez lenne a hobbija.
jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, nekem hasznos volt mindegyik, nem is ertem a lepontozast. 2-es, es nektek most mennyi az annyi?
jún. 19. 13:35
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
#2-es vagyok ismét. Nagyon változó. Azt mondanám, hogy átlagban havi 1, de van hogy sűrűbb.
jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Első évben heti 4-5 szex, ami szerintem férfiként is nagyon jó volt. Aztán egy év után fokozatosan elkezdett csökkenni, ilyen havi 2-3 alkalomra. Most 4 év után már volt olyan periódus is, hogy több, mint egy hónapig nem volt semmi, és ide nem számolom azt az időszakot, mikor beteg volt a párom, mert az érthető. Okai? Nagyon korán összeköltöztünk, ami bizony nem jó, rengeteg időt vagyunk együtt, a megszokás, a szürke hétköznapok a legnagyobb libidógyilkosok. Közben a barátnőm is elengedte magát, nem öltözködött már olyan szexin, elkezdtek felszaladni a kilók is bőven (ami engem kivételesen nem zavar, sőt, de az ő libidóját lenullázta). És hát az sem tesz jót, utólag belátom, hogy ő 4 évvel idősebb, mint én.
jún. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!