Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor most mit akar? En nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mit akar? En nem ertem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
arrol van szo van egy fiu akivel kavargattunk(lefekudtunk),de en tobbet akarok es mondtam is neki de azt mondta hogy o nem akar tobbet,komoly kapcsolatot.Sokat sirtam mert en szeretem nagyon is...de a tegnap o hivott hogy johet`e hozzam.Es azt is mondta mikor mondta hogy nem akar komolyabb kapcsolatott hogy neki nagyon tetszek meg aranyos vagyok,de akkor meg miert nem akarja?16L
2010. okt. 30. 18:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
utolso elotti,lehet igazad van:(
2010. okt. 31. 19:43
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia

éretlen a srác. Egyébként ezért kellene azt az alapszabályt betartania minden lánynak, hogy előbb ismerkedés, aztán csók, aztán fogdosás....stb. stb., és mikor már egyik se bírja ki (ez kb egy hónap), akkor van csak szex.

Megkapta amit akart, így ne csodálkozz, hogy nem kell neki több. Főleg 16 évesen odaadni a testedet csak így valakinek, szégyen.

21/L


Ezt az ismerkedés,csók,fogdosást folytatnád?:D csak mert nagyon érdekel.. egyenlőre ismerkedésnél tartok majd... köszi.

2010. nov. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem kellett volna de en szeretem a sracot es olni tudnek erte:(((
2010. nov. 2. 05:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!