Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj? Túl romantiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Túl romantikus alkat vagyok?

Figyelt kérdés

A barátom nem kifejezetten bántó, vagy ilyesmi, egyszerűen csak semmilyen, olyan mintha “semleges” lennék számára. Nem szokott csak úgy megcsókolni, vagy valami kedveset mondani nekem, de mikor “ki akarom belőle csalogatni” még akkor sem. A hétvégén pl mentünk együtt a barátaival kerti partyzni, először találkoztam a barátaival. Értem jött, és megkérdeztem tőle, hogy “tetszem?” és kicsit illegettem magam, amolyan aranyos, vicces dolognak szántam, erre annyit válaszolt, hogy “alkalomhoz illő”. Nem szokott olyat mondani, hogy én szép, csinos, kedves, vicces, mit tudom én, bármi lennék.

A múltkor sütöttem pizzát, aminek a tésztáját is én csináltam meg minden, szeretek főzni, nem azt mondom, hogy szenvedtem vele, de a legtöbb amit tudott mondani, hogy “finom, de rendelhettünk is volna simán”. Ez nem kifejezetten bántó dolog, de nekem rosszul esett, mert örömet szerettem volna szerezni. Ha egy nap pl többször simogatom meg vagy ilyesmi, akkor már kérdezi, hogy “mi az, mit szeretnél?”. Ha csak úgy megcsókolom, akkor rögtön azt hiszi szexelni akarok… Ja igen, a szex, igazából eddig kétszer feküdtünk le, de nem volt benne semmi. Mármint olyan mintha egy edzés lenne kb. Szigorúan addig izgatott, amíg elég nedvesnek nem ítélt engem, pedig én még mondtam is, hogy egy kicsit még folytassa légyszi, erre kérdezte, hogy “miért? Szerintem elég nedves vagy.” Mondtam, hogy például orgazmus céljából, erre mondta, hogy “Ja az később jön”. (Meglepi, tőle nem lett volna, magamnak kellett megoldani, de szerinte ez sem volt jó) Tényleg bemelegítés, gyakorlatok, pontos ismétlésszámmal, aztán nyújtás, és megyünk haza… Bocsi ha hülye hasonlat, de tökre nem érzem azt, hogy részéről ebben bármivel több érzés lenne, mint hogy jobb egy p.nci mint a keze… Pl kérdeztem tőle, hogy hogyan szereti ha szopják, válasz: “hát vedd a szádba”, ahha, köszi.:D Elég friss kapcsolat, nagyjából két hónapja tart, de én baromira nem érzem, hogy ebben nekem van jó dolog. Neki ingyen kaja, ingyen szex, stb, de ez nekem érzelmileg nagyon kevés. 21N



jún. 18. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed, jobban teszed ha megszakítod vele a szexkapcsolatot.
jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a barátod egy barom, vagy impotens, vagy aszexuális.
jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Még annyit, hogy ilyeneknek van nője, nekem meg, aki szeretné imádná ajnározná a nőt...nekem nincs!
jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem lenne gondom, ilyesfajta válaszokkal, kivéve, a szexhez való hozzáàllása az, ami miatt dobnám. Semennyire sem figyel rád, pont leszarja, hogy neked jó-e az ágyban. Mégcsak arra sem méltatnám, hogy megmondjam neki, hogy dobva van, csak ghosting-olnám.
jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi semmibe se néz téged, szex terén pedig önző. Én nem is gondolkodnék azon, hogy otthagyjam.
jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
En sem tartom ezt normalis kapcsolatnak.
jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Nincs veled semmi baj, férfiként én is vágyom a romantikára, ölelésekre, csókokra, simogatásokra, bújásokra, szép szavakra, minőségi időre. Érezni akarom, hogy szeretve vagyok és érezni akarom, hogy akit szeretek azt jól szeretem és mindent megadok neki.


Eddig sajnos nem találkoztam romantikus lánnyal, meg mindig azt mondták, hogy az korai meg gyors, meg nem tudom.


Sajnos fogalmam sincs, hogy "kell" kialalítani a romantikának a kölcsönös érzelmét, vagyis hogy ne csak én legyek romantikus, ne csak én adjak, ne csak én csókoljak, ne csak én öleljek, hanem felém is kezdeményezve legyen.

jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Sajnos fogalmam sincs, hogy "kell" kialalítani a romantikának a kölcsönös érzelmét, vagyis hogy ne csak én legyek romantikus, ne csak én adjak, ne csak én csókoljak, ne csak én öleljek, hanem felém is kezdeményezve legyen."


Sehogy. Vagy kezdeményez a lány is, vagy megy az egész a levesbe. Sosem értettem, miért ne kezdeményezhetne egy lány. Nem egy szexbaba, hogy ölelgessem ő meg hagyja... Oda-vissza kéne ennek működnie. Emberek vagyunk, érző lények.

jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Szigorúan addig izgatott, amíg elég nedvesnek nem ítélt engem"

Kézzel, vagy nyelvvel?

jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Pl kérdeztem tőle, hogy hogyan szereti ha szopják, válasz: “hát vedd a szádba”, ahha, köszi.:D "

Valamiért úgy érzem, hogy kettőtök közül neked lényegesen nagyobb szexuális tapasztalatod van, mint a fiúcskának, akivel együtt vagy.

jún. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!