Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, hogy ilyen vagyok? Min...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy ilyen vagyok? Min változtassak?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, másodéves az egyetemen. Amikor van órám, arra bemegyek, ha nincs akkor vagy tanulok otthon, vagy korrepetálok mást , dolgozom is. Van egy párom akit szeretek és vannak barátaim is. Szóval minden napom kb. ugyanarról szól,de ez nekem nem baj, jól elvagyok így is, nincs kedvem szórakozni menni, füstös helyekre járni és inni . A páromnak viszont nagyobb a baráti köre és ő eljár velük kocsmákba beszélgetni, iszogatni. Nem baj, én sosem szóltam érte, hogy elmegy, csak attól félek, hogy nem fog-e a párom emiatt engem megunni? 2 éve vagyunk együtt és néha "szégyellem magam", hogy engem nem lehet elrángatni sehova se, de gyerekkorom óta ilyen vagyok, mit tegyek?

Köszönöm a tanácsokat.


2010. okt. 30. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok ilyet ismerek, és harmonikus a kapcsolatuk. Ha szeretitek egymást és elég érettek is vagytok, bőven lehet kompromisszumokat kötni.
2010. okt. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk fordított a helyzet. Én eljárogatok ő itthon tölti inkább az estét. Néha egy picit elszontyolodom, hogy legalább színházba elvihetne, de ez apróság. Jól megvagyunk, évek óta boldog házasságban.


Kérdezd meg a párod, hogy őt zavarja e (nagyon) ha ilyen vagy. Ha azt mondja, hogy nem akkor hidd el neki. Engem sem zavar, hogy az én párom otthon ülős.

Ha azt mondja, hogy zavarja, akkor át kell gondolni, hogy mi a fontosabb. Ez a fiú, vagy, hogy minden estédet úgy töltsd, ahogy te akarod. Néha ki lehet bírni a másik kedvéért egy-egy görbe estét is :) (Gondolom, te is szereted, ha néha meg ő marad otthon a kedvedért egy kocsmatúra helyett.)

2010. okt. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ezzel nincs semmi gond, mindaddig amíg nem csal meg. ha ő olyan beállítotságú, hogy nagy baráti köre van és rendszeresen elmászkál, meg nem csal, és téged nem zavar, hogy eljárkál akkor itt semmi gond nincs, szerintem. eddig is tudta, hogy nem vagy az elmászkálós csaj, akkor most miért zavarná? ha ez így működik és mindenkinek jó, akkor szerintem okés a dolog.
2010. okt. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!