Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek olyan tényezők, amik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek olyan tényezők, amik akadályozhatják a dolgot?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akibe rettenetesen belezúgtam. :S Egyszerűen csak mellette tudnám elképzelni az életemet, de sok ember szerint egyáltalán nem illünk össze, főleg a magasságkülönbség miatt. Én olyan 150-155 körül mozgok, ő meg már több, mint 185. A korral még nem is lenne baj, mert "csak" két évvel vagyok nála fiatalabb, viszont én sem tudnám nagyon elképzelni, hogy ha például meg akarom csókolni, mindig le kell hajolnia, és magamhoz kell húznom, szóval értitek.. :S Valakinek van ebben tapasztalata? Tényleg akadályozhatja a dolgot?
2010. okt. 30. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
ha szeret elfogad úgy ahogy vagy ;)
2010. okt. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De legalább kavartok vagy valami? Látom még sose volt pasid..
2010. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyira szeretnéd, mint állítod akkor nem zavarna az a 30 centi.
2010. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanmár. Én is 153 vagyok és volt már olyan magas pasim. Nem zavarta. A mostani is magasabb nállam ( bár annyival nem) szerinte kifejezetten aranyos h ilyen kicsi vagyok.
2010. okt. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
láttam, ismertem ilyen párokat, boldogok együtt, mit kell ilyen hülyeségeken aggódni??
2010. okt. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ismertem olyan párt ahol a csaj volt sokkal magasabb mint a pasi. SOKKAL. És boldogok voltak. Szerették egymást.
2010. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne aggódj ezen! Nálunk az egyik unokatesómnál van az hogy a lány 152 centi a srác 190cm és már több mint 5 éve együtt vannak. Nagyon aranyosak együtt. Amúgy ismered a mondást: az ágyban nem számít a magasság;)
2010. okt. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!