Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Mert szimplán hülye? Vagy engem akar idegesíteni, vagy zsarolni akar?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Lassan 3 hónapja hogy elköltöztem a kisfiammal a férjemtől.

Alkohol függőség miatt, agresszív volt, többször megvert...

Anyós probléma,mineig az anyjának adott igazat.

Miután elköltöztem tőle,2 hét múlva kérdezte csak meg hogy van a gyerek.

Aztán rá pár napra el jött megnezni, jött egy pár alkalommal, majd úgy jött ide legutóbb 3 hete hogy észre vettem hogy ittas, és azonnal mondtam neki menjen inenn és addig ne keressen minket még le nem teszi az italt.

Mióta elköltöztem azóta mindig írogat hogy megváltozik, le teszi az alkoholt, mindent bán stb.

Itt megy el előttünk kocsival (igen, sajnos ha iszik alkoholt akkor is autóba ül) de még csak arra sem hajlandó hogy meg nézze a gyereket. (3éves)

De este attól ír, hogy így hiányoztok, úgy hiányoztok, nagyon szeretlek, stb.

És sejtem hogy azóta is ugyanúgy iszik, mert néha elég bántó dolgokat is ír, aztán vissza vonja az üzeneteket.

Miért csinálja ezt velem?

Mire jó ez az írogatás?

Pedig már vissza se írok neki.

Ha igazán változna, akkor nem csak írogatna hanem pl ha itt van az utcánkban akkor érdeklődik megnezi a gyereket ugye?

Hittem neki és mikor legutóbb volt ide ugye ittasan, az előtt mondtam neki ha le rakja a piát akkor min fél év múlva adok neki esélyt újra.

De mivel ezek ellenére is ittasan jött, azt hitte hülyének tud nézni, így mondtam felejtsen el.

De akk miért írogat?

Köszönöm



jún. 11. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért írogat mert írogatni akar és persze lehet látja, hogy "leláttámozod". Ráadásként vagy olyan ostoba sajnos, hogy fél év piálás nélkül visszamennél hozzá holott örök életében inni fog, félév nagyon kevés, össze-vissza vert és még anyósoddal értett egyet. Megtehet veled ezek szerint bármit a jövőben, téged nem zavar.

Le kéne tiltani és a bíróság elé vinni, hogy alkoholizál, nem akarod a gyermek közelében. Egyébként a gyerektartással mi lesz?

jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja, mert minimális erőfeszítéssel bármit elérhet nálad.
jún. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert megteheti. Engeded neki.
jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ne vele törődj hanem a gyermekeddel, ne akarj vissza menni hozzá. Inkább pszichológushoz menj mert a bántalmazás negatívan hat rád, kötődsz hozzá mint egy Stockholm-szindrómás.

Válj el és ne engedd a gyerek közelébe!

jún. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Üres szavak, érzelmileg sakkban tart. Velem is ezt csinálta a férjem, csak ő szeretőzött. Elköltöztünk tőle. Ígérgetett, de folyamatosan ment a másik nőhöz, mindkettőnknek hazudozott igazából. Sosem jött, amikor a gyereknek eltört a lába, akkor sem. Amikor az idegösszeroppanás szélén álltam, akkor sem. Csak ígérgetés és hülyíteni akarás. Amikor neki kellett valami, akkor elvárta, hogy ugorjak, hiszen egy család vagyunk....

Fél év kellett, mire végleg nemet tudtam mondani. Lett egy balesete, azonnal engem hívott. Mondtam neki, hogy a nőd ápoljon, engem hagyjál békén és tényleg nem mentem.


Kénytelen vagy te is a sarkadra állni, mert fontosabb neki a pia, mint ti.

jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden városban van egy Támasz Gondozó vagy az alkohol betegek hozzátartozóinak az Al-anon. Kérj segítséget!

Egy függővel élni nem játék, főleg nem egy agresszív bántalmazó, kiszámíthatatlan alkoholistával. És itt most nem csak te számítasz legfőképpen a gyereked, aki ezt a cirkuszt elszenvedi melletted. Hajrá lehet felelősséget vállalni önmagadért és a gyereked lelki egészségéért!

jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!