Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet csak nekem esik rosszul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet csak nekem esik rosszul, de tényleg nem vagyok boldog tőle?

Figyelt kérdés

4 hónapos a kislányunk. Éjjel 3-kor kel enni és sajnos mivel 10 után alszik el este, én már teljesen hulla vagyok. De nem is ez lenne a probléma, hanem,hogy a férjem múlt nap mondta, hogy annyira horkolok, mikor a 3 órás etetés után visszafekszünk aludni, hogy többször felkeltett már (nem is emlékszem rá, k.o. vagyok), hogy ne horkoljak, de tovább csináltam és ezért ő nem tudja magát kipihenni, és jó lenne ha a nappali kanapéjàra mennék ezentúl aludni az éjszakai etetés után. Hát nem esett jól, hogy pl most ide vagyok száműzve a kanapéra, ami baromi kényelmetlen és valószínűleg alvás ebből nem lesz. Csak nem tudom, ha minden éjjel felét itt kell töltenem, meddig bírom és hogy látom el napközben a teendőimet. Egyébként azért csak azért mentem bele hogy kiköltözök, hogy a kényelmes ágyon a férjem, mivel ő gürizik, nyugodtan tudjon aludni.

Nektek mi a véleményetek? lehet,hogy hülye vagyok.


jún. 7. 04:08
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
10! Igen, én is pont ezt írtam 🙂.
jún. 7. 07:14
 12/23 anonim ***** válasza:
Az én párom is horkolt. Nekem is zavaró volt amíg meg nem szoktam. A patikában kapható ilyen spray hogy befújsz vele a szádba és akkor abbahagyod arra az éljelre. Vagy vannak ilyen orrtapaszok. Esetleg megpróbálhatnátok azzal, hogy együtt tudjatok aludni.
jún. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
12! Igen,. tényleg, én is hallottam ezekről. Hát majd valami megoldás csak lesz.
jún. 7. 08:06
 14/23 anonim ***** válasza:
12 vagyok. Remélem sikerül kérdező. :)
jún. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
74%

Ha esetleg mégsem, akkor az a minimum, hogy ő megy a kanapéra. Nehogy már téged száműzzön. Akármilyen felelősségteljes és nehéz és stresszes munkája is van, az össze sem hasonlítható azzal, ha te esetleg szoptatás közben elbóbiskolsz napközben és elejted a gyereket vagy bármi baleset történik, mert már nem bírod.

És amúgy én totál felháborodtam volna a gondolatért, hogy engem küld ki. Ha őt zavarja, menjen ő.

jún. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Vagy aludjatok felváltva a kanapén. A korábbi megoldások is jók: kényelmesebb kanapé, füldugó, tapaszok, sprayk. Ha hosszútávon megmarad a horkolás, akkor érdemes orvoshoz fordulni, és kideríteni az okát.

Egyébként szerintem a horkolás ritka idegesítő, hiába nem tehet róla az illető. Nekem apám horkolt nagyon, de úgy, hogy a másik szobában is felkeltem gyerekként tőle. Amúgy a füldugók hosszútávon elég kényelmetlenek, szóval alkalmanként használnám csak, hogy ne kezdje ki a fülét. Szóval én kombinálnám a megoldásokat, ha van rá lehetőségetek. Egyik nap te alszol a kényelmesebb kanapén, másik nap ő, harmadik nap füldugó, negyedik nap spray vagy tapasz (ami beválik). Nyilván nem megrögzötten ragaszkodva a sorrendhez, legyen mindig az aznapi megbeszélés része.

Kitartás, remélem megoldódik :)

jún. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ki kellene vizsgálni, miért horkolsz. A férjemmel mindkettőnknek műtötték az orrát, azóta nem horkolunk. Hosszútávon neked is az orvos lesz a megoldás. Nem a tüneteket kell takargatni, hanem a probléma gyökerét megnézetni.
jún. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
15. Nem szoptatok 🙂.
jún. 7. 09:31
 19/23 A kérdező kommentje:
Soha nem horkoltam. De k*rva fáradt vagyok a gyerek miatt. Gyanítom ez az ok. Mert mikor kipihent vagyok és nem kell a gyerekhez kelni, nem horkolok, csak mikor már rottyon vagyok a fáradtságtól. Igen, valóban idegesítő, de nem tehetek róla.
jún. 7. 09:33
 20/23 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező, te azt érted, amit te magad írsz?

9-es hsz-ban azt írod: "Hol van itt a történetben a gyerek? Olvasni és azt értelmezi az megy?"

A kérdésben ezt írod: "annyira horkolok, mikor a 3 órás etetés után visszafekszünk aludni".

Hogy-hogy hol a gyerek? Kit etetsz 3 órakor, ha nem a gyereket, talán a férjedet? Istenem...

Most pedig a 19-es hsz-ban ismét ezt írod: "Soha nem horkoltam. De k*rva fáradt vagyok a gyerek miatt. Gyanítom ez az ok."

Előbb még te kérdezted, hogy hol van a gyerek a sztoriban, most meg te magad írod, hogy ez az ok... Szomorú, amikor az anyák a gyerekvállalás után jönnek rá, hogy hibáztak, de hát mindegy...

jún. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!