Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öszzejöhet vele? Tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öszzejöhet vele? Tetszem egyáltalán neki?

Figyelt kérdés

van egy srác, egy évvel idősebb. régóta ismerem, de kb 1éve bewszélünk és pár hónapja nagyon jóban vagyunk. mostanában minden témáról beszélünk, és tök őszintén, tabuk nélkül. még év elején át akartam menni pár könyvért, de akkor épp nemvoltjó, és mindig volt valami gond, de most nemrég mondta hogy azért menjek majd át, és akkor már mást is csinálhatnánk. csodálkoztam, mert kérdeztem hogy szerete-e engem és barátként igen, de amúgy nem(bár tudom a szerelem és a tetszés nem ugyanaz) mégis sokszor olyan, mintha mégis bejönnék neki.


a jövőhéten találkozunk, szerintetek mi legyen? hogy "csábíthatom el"?

én14L ő 15F


2010. okt. 29. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmész, és jól érzitek magatokat. Majd biztos irányítani fog. Te meg csak legyél önmagad, és ha tetszel neki, majd ő elcsábít...
2010. okt. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kérdezd meg tőle hogy tetszel-e neki!

legjobb ha őszinte vagy!

Az igazságot körítés nélkül is elmondja!

15/L

2010. okt. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jó, de kedvel(mint barát nagyon is), és ebből hoyg lehetne komolyabbra fordítani.
2010. okt. 29. 23:28
 4/6 A kérdező kommentje:
lehet, hogy azért nem mondta(esetleg) ha tetszem neki, mert (hülye voltam), és mikor megkérdezte tőlem, hoyg bejön-e nekem azt írtam, hogy perszeee(különböző vigyorgó smile-kkal)??
2010. okt. 29. 23:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Megoldottad a rejtélyt...komoly kérdéseknél NO SMILE
2010. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
most utaltam rá, hogy ha járnánk, akkor lehetne ez és az.. ezt elég pozitívan vette:D
2010. okt. 31. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!