Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bánt a párom folyamatosan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaloncukor67 kérdése:

Miért bánt a párom folyamatosan?

Figyelt kérdés

Valaki tudna nekem erre valamiféle normális magyarázatot adni?

Itt a bántás alatt azt értem hogy szavakkal….elveszi minden önbizalmam folyton lenéz megaláz minden hibámat észreveszi. Folyton bánt szavakkal ilyen olyan vagyok és én csak tűröm.

Én meg azon vagyok folyamatosan hogy hogyan feleljek meg neki ez teljesen kikészít lelkileg idegileg.

Eddig se volt valami sok önbizalamam de ő teljesen elvette azt a maradékot is


jún. 5. 17:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
57%
Menekülj vannak normális pasik!
jún. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
31%

"Mikor tanulják meg a buta nők,hogy ha a férfi szerelmes akkor jár a tisztelet.Kieroszakolni nem lehet."

Ezzel azt implikálod, hogy ez a fazon más nővel normálisan bánna, akibe tényleg "szerelmes", ami nem kicsit kártékony gondolat.

Nem szeretne soha senkit, nem képes rá.

jún. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
13%

Most komolyan, leír valamit egyoldalúan a kérdező.


Mi az drága Isten van itt?


Minden kérdésben, egyből hogy szakíts.



És mindig igazat adok azoknak, akik azt kérdezik, mi lenne ha egy férfi írná le ua.


Akkor egyből nem a szakítás/válás, hanem hogy a faszikám "nem figyel oda eléggé" és a többi panel.

jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
59%
Nemtől fuggetlenul javasolni szoktam a szakítást. Ha valaki ide kiir kérdést, az már többnyire túl van a 478.kör beszélgetésen is. Namarmost, ha ennyi beszélgetés sem volt elég ahhoz, hogy változzanak a dolgok, akkor mégis mit kellene javasolni? Ha a másik nem akar változtatni, akkor teljesen mindegy…
jún. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!