Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bánt a párom folyamatosan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaloncukor67 kérdése:

Miért bánt a párom folyamatosan?

Figyelt kérdés

Valaki tudna nekem erre valamiféle normális magyarázatot adni?

Itt a bántás alatt azt értem hogy szavakkal….elveszi minden önbizalmam folyton lenéz megaláz minden hibámat észreveszi. Folyton bánt szavakkal ilyen olyan vagyok és én csak tűröm.

Én meg azon vagyok folyamatosan hogy hogyan feleljek meg neki ez teljesen kikészít lelkileg idegileg.

Eddig se volt valami sok önbizalamam de ő teljesen elvette azt a maradékot is


jún. 5. 17:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%
Ilyeneknek saját magukkal van bajuk.
jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
57%
Tipikus esete vagy annak,aki csak lehúz másokat!Mit panaszkodsz,hagy el.Ja nem mert szereted !! Akkor legyél a lábtörlője.Mikor tanulják meg a buta nők,hogy ha a férfi szerelmes akkor jár a tisztelet.Kieroszakolni nem lehet.
jún. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
82%
Gondold végig: mi az előnyöd neked ebből? Tanulsz belőle valamit? Jól érzed magad ettől? Mit tudnál tenni ellene? Egyáltalán szeretnél ellene tenni valamit is?
jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%
Nem mi a jó életért vagy vele???
jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
*Istenem
jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
65%

Kell a rossz? Akkor maradj vele és tűrd el csendben és ne hisztizz.


Nem kell a rossza? akkor szakíts.

jún. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
13%

"minden hibámat észreveszi"


Ezek szerint valós hibáidat veszi észre.


De mondhatnál pár példát, mert így semmit nem tudunk.

jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%

"Mert szeretem ilyen egyszerű…… sajnos"


Saját magadat mennyire szereted?


Ha egy 1-től 10-ig terjedő skálán kéne értékelned, hogy saját magadat mennyire szereted, akkor mi lenne a szám?

jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
73%

MERT HAGYOD.

Szakíts már.

jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy szereted, hagyjuk mar. Betegesen ragaszkodsz, ennek semmi köze sem a szervezethez, sem a szerelemhez. Mindkettő felemelő, pozitív érzés. Te azért maradsz benne ebben, mert amikor jó, akkor nagyon jó, amikor rossz, akkor nagyon rossz, és képes vagy el ilyesmi a sok szrt azért a némi kevés “szeretet” morzsaért, amit eled dob, mert egyszerűen ragaszkodsz az intenzív erzelmekhez.
jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!