Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet egy masszőrrel?

Figyelt kérdés
Fel vagyok rá készülve, hogy sok negatív hozzá szólást fogok ezért kapni, de nem tetszik a gondolat, hogy párom munkájának a része, hogy az ellenző nem tagjait tapogatja…

jún. 4. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha csinál happy finisht akkor nem tudom mi a probléma a munkájával. 🤷
jún. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen masszőr. Csak az ellenkező nemből fogad kuncsaftokat?
jún. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Mi a konkrét kérdésed?
jún. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétabban írd le.
jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem teljesen egyértelmű a kérdés. Azt kérdezi, jó ötlet-e összejönnie egy masszőrrel, aki munkája során nőkhöz ér hozzá.

Ami nem egyértlemű, milyen masszőrről van szó, mert többféle létezik, és ezen sok múlik a kérdés szempontjából. erotikus masszőr jó, ho gy kérdéses.

jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem erotikus masszőr. Sima hétköznapi masszőr. Nem, nem csak az ellenkező nemből fogad kuncsaftokat.
jún. 4. 20:56
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl a svéd masszázsnak nincs köze a nemiséghez. Ez egy olyan munka, szakma, mint pl a kozmetikus. Amikor gyúrok valakit, akkor egy testet látok, bőrt, izmokat, izületeket, stb és nem valakit, akivel szexelni akarok és nem "tapogatom", hanem pontosan meghatározott masszőrfogásokat hajtok végre a testén. Simítást, dörzsölést, gyúrást, vibrálást, ütögetést és ez nem "tapogatás", hanem koncentrált munkavégzés. A kozmetikus is csak egy bőrt kezel, a körmös is csak körmöket szépít. Aki nem így viszonyul a klienséhez, azt én nagy ívben kerülöm.
jún. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!