Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-24 Csajok, Pasik: Csak fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-24 Csajok, Pasik: Csak fiú haverjaim vannak. A lányokhoz hogyan lehet közeledni, hogy csak barátok legyenek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Már pár napja feltettem ezt a kérdést is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Ha ott is olvasgattok, akkor látjátok, hogy milyen helyzetben vagyok.



A lényeg, hogy 24 éves pasi vagyok. Nem vagyok meleg, vagy stb..., de ennek ellenére, CSAK fiú haverjaim vannak. Egyetlen egy lány van, aki a "haverom", tehát ő csak barát. Viszont ő sem olyan nagyon. Ő az egyik legjobb barátomnak a párja, és ez miatt ismerkedtem össze vele.

Nem is volt még sajnos komoly párkapcsolatom. Most ahogyan szeretnék ismerkedni, csak most jöttem rá, hogy csak olyan baráti társaságjaim vannak, akik fiukból állnak. Ezen szeretnék változtatni, ezért kérném a segítségeteket.


Először csak barátokat szeretnék, lány barátokat, és utánna talán lehet egy párom is közülül, mert én is szeretnék szeretni valakit, valakinek fogni a kezét, és átölelni, én is erre vágyom mostmár...


Tudom, hogy a lányokhoz is csak oda kell menni és beszélgetni, és összebarátkozni mint pasikkal, DE mégsem megy, mert:

Például a multkor is az volt, hogy ha idegen csajhoz odamegyek pl. az egyetemi könyvtárban, akkor le leszek koptatva.



Köszönöm, annak, aki ír. :)


2010. okt. 29. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátaidnak sincsenek lány barátaik? Velük ismerkedhetnél pl.
2010. okt. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

Vannak, de kevés olyan van, aki korombeli.


Egyébként milyen módon érdemes közeledni?

2010. okt. 29. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne ijesszen meg ha egy lány lekoptat. A pasik élete ebből áll, próbálkoznak, egyik csajnak nem jönnek be, a másiknak igen. Ismerkedj az osztálytársaiddal, munkatársaiddal, vagy járj el sportolni, ott megismerhetsz lányokat, már ha olyan sportot választasz. Legyél igényes, határozott, és vicces. Az bejön a lányoknak. 21/L
2010. okt. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogy sikerült csak fiúkból álló baráti társaságot összehozni? Oo Csak azért, mert szinte mindenhol akad egy-két lány...

Nos, a személyes ismerkedés nem a szakterületem, szóval a netet tudnám javasolni, járj fel fórumokra, közösségi oldalakra, rajongói oldalakra az érdeklődési körödnek megfelelően (pl. zene, barkácsolás, vitorlázás, humor, meg ami tetszik), és mivel ez nem célzott társkereső, nincsenek is hetvenéves hazudós pedofilok (merugye tudjuk, hogy a társkeresőkön mindenki az...-__-), és senkinek nem érdeke megjátszani magát. Mivel az alaptéma már megvan, a közös érdeklődés, ezért nem kell megszólítási, hozzászólási ürügyeket sem keresni. Olvasgathatod a régebbi témákat, így nagyjából leszűrhetsz egy képet az emberekről, hogy ki az, akivel érdemes haverkodni. Majd pedig vegyél részt a társalgásban, értelmesen, aktívan, szerényen, és ki fognak alakulni a haverságok, majd msn/levelezéssel a barátságok, és végül egy pár is kisülhet, akit már ismersz, és nem érhet nagy meglepetés (:

Sok sikert!

2010. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek lány barátaim. A középiskolában volt 2, bár inkább haverok voltak, azóta nincs. Nem is igazán vágyom lányok barátságára, mert szerintem a férfi és a nő nem úgy működik, hogy hosszútávon klappoljon köztük tiszta barátság: előbb-utóbb az egyik fél vonzódni kezd a másikhoz. Bár néha jó lenne, ha lenne a baráti közben pár csaj, mert más lesz tőlük a hangulat, máshogy látnak sok mindent. Na mindegy...

Egyébként a csajozás kérdése nem egyszerű, ha az ember ennyi idősen tapasztalatlan ebben a témában. Én is hasonló cipőben járok, mert nemrég lett vége a kapcsolatomnak, ami tini koromban kezdődött, most meg a húszas éveim közepén járok, úgyhogy eléggé kijöttem a gyakorlatból. :) Annyit tudok tanácsolni, hogy ha csak úgy elkezdesz beszélgetni egy ismeretlen lánnyal, még ha csak barátkozni is akarsz, a lány azt fogja hinni, hogy fel akarod szedni, hiszen te férfi vagy, ő pedig nő, így én azt mondom, inkább tényleg hajts rá, abból még lehet barátság, fordítva nehezebb a képlet.

Még annyit, hogy ha barátnőt akarsz, akkor ahogy az előző válaszoló is írta, csinálni kell! Nagyon rossz érzés az elutasítás, de próbáld úgy felfogni, hogy az a lány, aki elhajt téged nem neked való és jó, hogy ilyen korán kiderült. Próbálj kicsit kitűnni a sok srác közül, akivel dolguk lehetett, legyél mindig őszinte, de határozott.

Tudom, nesze semmi fogd meg jól :), de a fejben kell rendbe rakni a dolgokat

2010. okt. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az előző két hozzászólónak :)
2010. okt. 31. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!