Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú távon problémát jelenth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú távon problémát jelenthet az eltérő családi háttér, hova tartozás, szülők, illetve a párod végzettsége (pl van e diplomája)?

Figyelt kérdés
Én sosem dolgoztam Magyarországon, csak külföldön. Emiatt gyakran eltévesztem a megfelelő szót, vagy ragozást, amire a párom mindig is ugrik. Tavkapcsolatban élünk, én Bécsben, ő meg Pesten, de elég gyakran vagyunk együtt. Neki nincs egyetemi végzettsége, se felsőfokú nyelvtudása. Ha valamit rosszul mondok magyarul, arra harap, hogy én nem tudok magyarul, meg hogy érezzem cikinek, hogy nem tudom használni a saját anyanyelvem.

jún. 2. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem keresel magadnak Bécsben partnert, kérdező?
jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem minek vagytok együtt. hol akartok közös jövőt? Hazaköltözöl? Mert ő biztos nem fog kiköltözni hozzád nyelvtudás hiányában.
jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Nalam alapbol is problemat jelentene. Doktori cimmel jaro diplomam lesz, szoba sem johet majd olyan, aki szinten nem vegzett orvosit vagy jogit...
jún. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A nőket zavarja, a férfiakat nem. A nők amikor csak lehet mindig maguk felett lévőt keresnek leginkább, a férfiakat nem érdekli ez a szempont.
jún. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A mi esetünkben két férfiról van szó. Ha ez szempont.
jún. 3. 09:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom igen. Pl apám és anyám. Apámnak 2 diplomája van, anyámnak egy se. Apám állandóan az okoskodó, anyám meg a hülye. Jó, tényleg hiszékeny és nem túl okos nő, de azért na... Túlzásnak érzem amit apám művel. Pedig anyám jó tanuló volt, csak nem kezdett magával semmit az életbe.
jún. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nálunk az a baj, hogy sok szempontból a barátom okosabb, talpraesettebb. Csak ő pont ezzel érvvel, hogy na látod ehhez nem kell diploma. Pedig az az igazsag, hogy sok helyre fel sem vesznek diploma nélkül.
jún. 3. 11:18
 8/8 anonim ***** válasza:
17%
Aki diplomásként ezt gondolja magáról, pontosan ő valójában alacsony észjárású egyén. Ilyen esetben okoz problémát, normális esetben nem kéne. A diploma nem egyenlő intelligenciával.
jún. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!